Farklı cinsel tercihler

Arkadaşlar riske girip sevgili olmaya karar verdim ve şuan sevgiliyiz. Duygularım daha ağır bastı ve ben ona güveniyorum. Olayın aslında cinsellikle pek bir bağlantısı yok. Böyle olmayı o da istemezdi belki, insanlar tercihini sorgulamak ve sırf farklı bir düşünce yapısı var diye onları dışlamak, ötekileştirmek bana yanlış geliyor.

Değerli yorumlarınız için yine de teşekkür ederim.

Sevgili olduğu kız biseksüel bayanlara açık bir lezbiyense erkeğin o kızı da sevmesine gerek yok. :) Fakat sevgili olduğu kız biseksüellerle takılan bir başka biseksüelse dikkat edin, siz bir taşla iki kuş derken sizin dişi kuşu gözüne kestirmiş bir başka erkek devreye girebilir. :) Sevgilinizin sevgilisinin sevgilisi oluyor o da. :)

@Juke dikkat et kendine. Sevgilinin sevgilisi onun da sevgilisi diye diye bisexual bir ordu oluşur sonra işin içinden çıkamazsın. Allah yardımcın olsun. 2 gün sonra bir kız ile görürsen şaşırma derim :D.

Sevgili olduğu kız biseksüel bayanlara açık bir lezbiyense erkeğin o kızı da sevmesine gerek yok. :) Fakat sevgili olduğu kız biseksüellerle takılan bir başka biseksüelse dikkat edin, siz bir taşla iki kuş derken sizin dişi kuşu gözüne kestirmiş bir başka erkek devreye girebilir. :) Sevgilinizin sevgilisinin sevgilisi oluyor o da. :)
Ya adam bana güpegündüz ilgi çekicisin demişti. Sapyoseksüel gibi davranıyordu. O anki yaşadığım baskı ve rahatsızlığı hayatımda tatmamıştım.
Toplayın orduyu gidelim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı