Farklı ekran kartı takınca reset sorunu

KaptaniDerya

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Bir elektrik kesintisi sonrası ekran kartım (R7 360) monitöre farklı dikey renkler vermeye başladı. İlk başlarda windows ve masaüstü açılıyordu ancak 1 hafta sonraya kadar pc sadece windows logosuna kadar gelmekte ve restart atmakta.Sorunu eski ekran kartımı takmakla çözdüm ve kullandığım ekran kartını vatana götürdüm.

Ancak vatan'da cayır cayır çalışıyordu ekran kartım. Ordaki yetkili kişi bana driverlardan ya da işletim sisteminden kaynaklanan bir arıza olduğunu söyledi. Format atmalıyım yoksa anakart filan mı değiştirmeliyim?

Yardımlarınızı acil bir şekilde bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Kartında sıkıntı olabilir git ve değiştir 20 gün beklersin Vatandaki adamada asla inanama onlar çok yalancı az daha zaten bir tanesiyle kavga edecektim. Birde böyle bir sorun Windows ile Driverle alakalı değil %60 Ekran Katındandır.

Ekran Kartında sıkıntı olabilir git ve değiştir 20 gün beklersin Vatandaki adamada asla inanama onlar çok yalancı az daha zaten bir tanesiyle kavga edecektim. Birde böyle bir sorun Windows ile Driverle alakalı değil %60 Ekran Katındandır.
Cevabın için teşekkür ederim. Win10 formatı attım olmadı, farklı güç kaynağı taktım olmadı. Arkadaşımın bilgisayarına taktım ki ondada 700 w psu var onda da çalışmadı. Msi'ın teknik servisi yakında olsa götürcem ama iş yine vatan'a düştü :(

Cevabın için teşekkür ederim. Win10 formatı attım olmadı, farklı güç kaynağı taktım olmadı. Arkadaşımın bilgisayarına taktım ki ondada 700 w psu var onda da çalışmadı. Msi'ın teknik servisi yakında olsa götürcem ama iş yine vatan'a düştü :(

Birader yani vatanın görevi servise bakmak kontrol etmek değil ben mi yanlış biliyorum acaba ben de vatanda servis için bir SSD götürdüm bir ekran kartı götürdüm adamlar direk nesi var diyip servise gönderdiler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı