Çözüldü Farklı Epic Games hesaplarından nasıl oyun oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

salih ulus

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Şu sıralar malumunuz Epic Games 60 ₺ kupon veriyor. Kullanmakta olduğum Epic Games hesabımda AC: Odseyyi aldım. Bir Epic Games hesabı daha kurup AC: Origin'si alacağım. Mesela Origins farklı Epic hesabında olacak ve Origin'si indirirken nereye iner? Ben bu oyunları nasıl oynarım? Herhangi problem yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İki oyunu aynı dizine indirebilirsiniz. Sonra hesaptan çıkış yapıp diğer hesaba girerseniz oynamaya devam edersiniz.
Ancak diğer oyunu oynayabilmek için diğer hesaba geçmeniz lazım.
Herkese iyi forumlar. Şu sıralar malumunuz Epic Games 60 ₺ kupon veriyor. Kullanmakta olduğum Epic Games hesabımda AC: Odseyyi aldım. Bir Epic Games hesabı daha kurup AC: Origin'si alacağım. Mesela Origins farklı Epic hesabında olacak ve Origin'si indirirken nereye iner? Ben bu oyunları nasıl oynarım? Herhangi problem yaşar mıyım?

Kupon sınırsız değil mi geçen ben kullandım yılbaşı zamanı yine verdi şimdiki öyleyse aynı hesaptan al.

Son düzenleme:
Birinden oynarken diğerinden çıkış yaparsanız bir şey olmaz diye düşünüyorum (Farklı e-posta ile açıyorsan.) Ayrıca 60TL kuponu nasıl alıyorsun ?

Geri
Yukarı