Farklı maplerde oynamaya başlasam rankım yükselir mi?

Ghost0011

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Dust 2, Mirage vb gibi sürekli aynı mapleri oynamaktan sıkıldım ve şu anki rankım nova 3 farklı mapleri öğrenmek oynamak istiyorum. Sizce bunun rank yükselmesiyle alakası olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir haritada oyun oynamak daha fazla artı verip daha çok rank arttırır gibi bir şey yok her harita aynıdır rank yükselme konusunda. Eğer sıkıldıysan değiştirip yeni haritalar öğrenebilirsin bu öğrenme sürecinde performansını düşürebilir ama öğrendikten sonra farklı haritalar zevk verir oyunun sürdürülebilirliği artar daha uzun soluklu keyifle oynarsın.

Farklı bir haritada oyun oynamak daha fazla artı verip daha çok rank arttırır gibi bir şey yok her harita aynıdır rank yükselme konusunda. Eğer sıkıldıysan değiştirip yeni haritalar öğrenebilirsin bu öğrenme sürecinde performansını düşürebilir ama öğrendikten sonra farklı haritalar zevk verir oyunun sürdürülebilirliği artar daha uzun soluklu keyifle oynarsın.

Evet hocam aslında ben onu istiyorum Dust 2 de Win almaktan zevk bile almıyorum artık.

Evet hocam aslında ben onu istiyorum Dust 2 de Win almaktan zevk bile almıyorum artık.

O zaman dediğim gibi farklı haritalar öğrenmeye çalış. İlk başlarda performansını etkiler ama öğrendikten sonra keyif alırsın. Çünkü artık yapacak bir şeyin kalmamış keyif alamıyorsan neyine oynuyorsun. Oyunlar keyif vermek içindir keyif alamadıktan sonra bir anlamı yok hocam.

Geri
Yukarı