Farklı Marka Ekipman Sürücüleri Çakışır mı?

özgüür

Kilopat
Daha fazla  
Vatan Bilgisayardan 01.03.2018 tarihinde Logitech G102 mouse aldım, birkaç gün kullandıktan sonra mouseda imlecin kendi kendine hareket ettiğini fark ettim. Yani hareketsiz bir şekilde beklettiğim zaman ekranda fare işaretçisinin kendi kendine yukarıya doğru hareket ettiğini gördüm.
Oyun esnasında falan bu tip bir sorun olunca vakit geçmeden iade etmek istedim. Vatan Bilgisayar'a götürdüm sorunu anlattım, sıkıntısız olarak iade ettim. Yalnız mağazadaki çalışanlar bana ekipmanlarımı sordu kullandığım ekipmanlar arasında SS Frost Blue kulaklık vardı. Onun yazılımı ile çakıştığı için bu tip bir sorun olduğunu söyledi. Ben de daha önceden böyle bir şeyle karşılaşmadım. Bu tip bir şey mümkün mü arkadaşlar?

Steelseries bir kulaklık kullandığım için tekrardan Steelseries bir mouse almam gerekliymiş. Logitech, Razer gibi bir markadan alırsam yine aynı sorun olurmuş. Bu konuda bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum, ona göre tekrardan ekipman arayışına gireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries alma zorunluluğunuz yok. SteelSeries, Logitech ve Razer ürünlerini birlikte kullandım ve hiçbir sorun da çıkmadı.

Bende farklı ekipman kullandım ve daha öncesinde böyle bir şeyle karşılaşmadım fakat vatan bilgisayarda çalışan 2 eleman da ısrar edince açıkçası tereddütte kaldım.

Forumda bazı arkadaşlar bu tarz sorunlar yaşadığı oldu. Sürücülerini bilmem ama programların uygulamaları konusunda çakışma sorunu yaşayanlar oldu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı