Farklı marka RAM taktıktan sonra anakartta beyaz ışık yanıyor

Dogukan9821

Kilopat
Daha fazla  
Yeni bir RAM aldım, aldığım RAM bir önceki RAM'imle aynı sadece markası farklı. RAM'i taktıktan sonra anakartta beyaz ışık yanıp, monitörde de siyah ekran kalıyor BIOS'a da giremiyorum. Ne yapmam lazım?

Bir kere aç bekle biraz basılı tut açma tuşuna kapansın ramlere dokunmadan tekrar aç. Bu noktadan sonra yine olmazsa görmeden yardımcı olamayacağım daha fazla.

Bir kere aç bekle biraz basılı tut açma tuşuna kapansın ramlere dokunmadan tekrar aç. Bu noktadan sonra yine olmazsa görmeden yardımcı olamayacağım daha ram
Bir kere aç bekle biraz basılı tut açma tuşuna kapansın ramlere dokunmadan tekrar aç. Bu noktadan sonra yine olmazsa görmeden yardımcı olamayacağım daha fazla.
Ram yerlerini değiştirmiştim, şimdi eski haline getireceğim. O da olmazsa yeni aldığım rami çıkartıp ilk halindeki olanında çalıştıracağım.

Ram yerlerini değiştirmiştim, şimdi eski haline getireceğim. O da olmazsa yeni aldığım rami çıkartıp ilk halindeki olanında çalıştıracağım.

Geri
Yukarı