Farklı oyunlarda dış çekim modu

SiLaH

Centipat
Daha fazla  
Selam. Ben Minecraft için repley mod yükledim. Burada sıkıntı yok. Ama bunu sunucularda yapmak istediğimde sadece Hypixel gibi Minecraft içerisinden girilebilen sunucularda yapabiliyorum. Bunu craft Rise, SonOyuncu gibi sunucularda yapmam mümkün mü?

Merhaba bu konuya pek aşina değilim ama bir şey sormak istiyorum replay modu nerden indirdiniz?

Tamamdır çok sağ ol kaç aydır bunu arıyorum

Selam. Ben Minecraft için repley mod yükledim. Burada sıkıntı yok. Ama bunu sunucularda yapmak istediğimde sadece Hypixel gibi Minecraft içerisinden girilebilen sunucularda yapabiliyorum. Bunu craft Rise, SonOyuncu gibi sunucularda yapmam mümkün mü?

Bu arada sana yardım etmeye çalışacağım

Bir önerim var Minecraft'ı aç şu IP'yi yaz "oyna. Craft Rise. T.C." sonra replay modu ekle ya da Minecraft'ta nasıl ekliyorsan Craft Rise'nin dosyalarından eklemeyi dene(IPdeki craft Rise birleşik bu arada)

Son düzenleme:
IP ile yap

Tamamdır çok sağ ol kaç aydır bunu arıyorum

Bu arada sana yardım etmeye çalışacağım

Bir önerim var Minecraft'ı aç şu IP'yi yaz "oyna. Craft Rise. T.C." sonra replay modu ekle ya da Minecraft'ta nasıl ekliyorsan Craft Rise'nin dosyalarından eklemeyi dene(IPdeki craft Rise birleşik bu arada)

Bu arada IP'yi küçük yaz

1658510385861.png

Biliyorum ama böyle bir şey de var galiba

Pardon unutmuşum bu eskidendi ben araştırıyim bende kurdum replay modu sayenizde artık bilgim var

Evet olmuyor galiba başka bir servera girin örnek:herobrine.org,piga network gibi

Bir şey değil asıl sen sağ ol replay mod için hiç aklıma gelmedi Google'a yazıp aratmak normalde bulamadığım her şeyi yazardım da :D

Bu arada

Eki Görüntüle 1460161

Biliyorum ama böyle bir şey de var galiba

Pardon unutmuşum bu eskidendi ben araştırıyim bende kurdum replay modu sayenizde artık bilgim var

Evet olmuyor galiba başka bir servera girin örnek:herobrine.org,piga network gibi

Bu gibi sunuclarda yapabilirsin (Hypixel'i eklemedim sen onu da ekledim say)

Geri
Yukarı