Farklı sitelerde aynı satıcının sattığı ürün sorun olur mu?

burakwfs

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar N11, Hepsiburada, Trendyol bu 3 sıtede satıcı aynı ve ürün satıyor aynı arkadaslarım dolandırılırsın dıyor. Pek bılgısı olan var mı? Anlatamamış olabılırım anlamayan sorsun daha detaylı anlatmaya calısırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar N11, Hepsiburada, Trendyol bu 3 sıtede satıcı aynı ve ürün satıyor aynı arkadaslarım dolandırılırsın dıyor. Pek bılgısı olan var mı? Anlatamamış olabılırım anlamayan sorsun daha detaylı anlatmaya calısırım.

Aynı arkadaşlarım dolandırılsın ne demek? Biraz daha uygun bir dille anlatırsanız sevinirim.

Aynı arkadaşlarım dolandırılsın ne demek? Biraz daha uygun bir dille anlatırsanız sevinirim.
Çok devrik cümle kurmuş arkadaş. Demek istediği “3 farklı sitede aynı satıcı aynı ürünü satıyor, arkadaşlarım dolandırılırsın diyor.” demek istemiş.

Satıcının puanı yüksek ise ya da satıcı yorumları iyiyse bir problem çıkmaz dolandırılmak ne alaka ben onu anlayamadım.😂

Çok devrik cümle kurmuş arkadaş. Demek istediği “3 farklı sitede aynı satıcı aynı ürünü satıyor, arkadaşlarım dolandırılırsın diyor.” demek istemiş.

Satıcının puanı yüksek ise ya da satıcı yorumları iyiyse bir problem çıkmaz dolandırılmak ne alaka ben onu anlayamadım.😂

Bende neden dolandırılacağını anlayamadım. Adam demek ki ürününü satmak istiyor ve o yüzden her siteye koymuş. Adamın yorumları iyiyse hiçbir sorun olmaz.

Hayır dolandırılmazsın, e-ticaret üzerinden satış yapan firmalar genellikle entegre sistem kullanırlar. Peki nedir entegre sistem ? Sattığı her ürünün fiyatını ve stok bilgisini kendi web sitesi ve farklı e-ticaret siteleri üzerinden her an her dakika güncelleyip takip edemeyeceği için kullandıkları yöntem.

Yani satacağı ürünü entegre sisteme vergisiyle birlikte satmak istediği fiyattan girer, diğer tüm e-ticaret sistemleri satıcıya o fiyatı vermek koşuluyla istediği gibi kampanya-indirim vs. gösterebilir.

Geri
Yukarı