Farklı Tarz Oyun Tavsiyesi

Gözüme güzel gözüktü, biraz daha inceleyeceğim.
Hocam Ori serisi kesinlikle harikadır görselliği hikayesi oynanışı her yönüyle hayran etmiştir beni. Hollow Knight oynamışsınız eğer severek oynadıysanız bunları da seversiniz zaten. İlk oyun iyidir ikinci oyun kusursuzluğu yakalamıştır benim gözümde. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ekran Görüntüsü (1278).png

Şu an bende olan oyunlar bu şekilde...
MGS V ve Metro 2033/Last Light Redux'u bu konnu sayesinde oynamaya başlayacağım.
Days Gone'ın hikayesini bitirdim. Bayaadır girmiyorum ama sürülerle kapışmak için girebilirim. Red Dead Redemption 2 her daim girdiğim, arada at sürüp NPC'lerle diyalog kurduğum ve 300. saatimi devirmek üzere olduğum oyun oldu. Bannerlord'da 4 kale aldığımdan beri save'e girmiyordum. GTA V'e grafik modları kurdum. Yağmurlu gecede araba sürmek çok keyifli geliyor. Daha önceden oyunu bitirdiğim bir save ile oynuyorum. Onun dışında Assassin's Creed Serisine bağlılığımı sorgulamasın kimse😄

Eki Görüntüle 1462523
Şu an bende olan oyunlar bu şekilde...
Mgs v ve metro 2033/Last light Redux'u bu konnu sayesinde oynamaya başlayacağım.
Days Gone'ın hikayesini bitirdim. Bayaadır girmiyorum ama sürülerle kapışmak için girebilirim. Red Dead Redemption 2 her daim girdiğim, arada at sürüp NPC'lerle diyalog kurduğum ve 300. saatimi devirmek üzere olduğum oyun oldu. Bannerlord'da 4 kale aldığımdan beri Save'e girmiyordum. GTA V'e grafik modları kurdum. Yağmurlu gecede araba sürmek çok keyifli geliyor. Daha önceden oyunu bitirdiğim bir Save ile oynuyorum. Onun dışında Assassin's Creed serisine bağlılığımı sorgulamasın kimse😄

Hocam ben sizi eski bir RDR2 konusundan hatırlıyorum sanki MX130 kullanıyordunuz.

Hocam ben sizi eski bir RDR2 konusundan hatırlıyorum sanki MX130 kullanıyordunuz.
Evet hocam doğrudur. Mx130 ile RDR2 oynanabileceğini göstermeye uğraşıyordum eskiden. Sonrasında iş RDR2 ince grafik ayarlamalarına döndü ve rehber hazırlayacak duruma geldim 😀

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı