Farklı Tarz Oyun Tavsiyesi

- Maksimum 35 GB olmalı
- Açık Dünya, Aksiyon, Macera, İzometrik, TPS, FPS, Offline, RPG, Hikayeli, Apocalpyse, Parkur, Arcade, Platform, Korku, Gizlilik bu belirttiğim tarzlarda oyunlara açığım
- Yarış oyunlarına kesinlikle karşıyım.
- Daha önceden oynadığım oyunları önermemeniz adına oynadığım oyunları yazıyorum:
Red Dead Redemption 2,GTA V, Witcher 3, Minecraft, Days Gone, God of War, Assassin's Creed serisinin tamamı, Walking Dead serisinin tamamı, Hollow Knight, Dead Cells, Stardew Valley, Paper Please, Gta 4, Gta San Andreas, Max Payne serisinin tamamı, Mayın Tarlası
Atlas

Left 4 Dead 2, Friday The 13TH, Outlast (2'yi önermem), Resident Evil 7 Biohazard, PUBG, Perfect Heist(kesinlike öneririm eğer arkadaşlarınız varsa), A Way Out, Witch It, Gang Beasts

- Maksimum 35 GB olmalı
- Açık Dünya, Aksiyon, Macera, İzometrik, TPS, FPS, Offline, RPG, Hikayeli, Apocalpyse, Parkur, Arcade, Platform, Korku, Gizlilik bu belirttiğim tarzlarda oyunlara açığım
- Yarış oyunlarına kesinlikle karşıyım.
- Daha önceden oynadığım oyunları önermemeniz adına oynadığım oyunları yazıyorum:
Red Dead Redemption 2,GTA V, Witcher 3, Minecraft, Days Gone, God of War, Assassin's Creed serisinin tamamı, Walking Dead serisinin tamamı, Hollow Knight, Dead Cells, Stardew Valley,Dying Light, Crysis, Paper Please, Gta 4, Gta San Andreas, Max Payne serisinin tamamı, Mayın Tarlası
Hocam farklı dediğiniz için Welcome To The Game 2 öneriyorum.

Bilgisayarın özellikleri nedir bilmiyorum ama önerilerimi yazayım.

Genshin İmpact

Osu!

Counter Strike Global Offensive

League of Legends(zorunda kalmadıkça başlamanızı önermem)

Legends of Runeterra

Heartstone

Forest

Ben&Ed oyunları

Don't Starve Together(arkadaşlarla oynamalık)

Crysis serisi

Farcry serisi

Metal Gear serisi(bildiğim kadarıyla yapay zekası en iyi oyunlardan öyle ki bazı bölümleri geçene kadar cinnet geçiriyor insan)

Aklıma başka seçenekler gelmedi. Eğer bunlar ilgini çekmese mesajı yanıtlarsan farklı önerilerde bulunabilirim.
Crysis 1'de yaşadığım saçma olaydan ötürü listeden elemiştim ama birkaç öneri daha geldiği için tekrar şans vermeliyim. MGS V bayaa önerilmişti eski bir konuda ama emin olamamıştım. Tavsiye eder misiniz?
Yakın zamanda bayaa bir ubisoft lyunu oynadığım için (Şu an bilgisayarımda Ac 2,Ac Brotherhood, Ac III ve Liberation Remastered, Ac Odyssey ve Ac Valhalla var) Far Cry'a bulaşmayı yakın zamanda düşünmüyorum.
Kendi başıma oynamayı düşündüğüm için Dont Starve Together'ı da eliyorum.
the Forest'a ilgim vardı bakacağım tekrardan.
Genshin Impact bana hitap eden bir evren olmadığı için onu da eliyorum.
LoL ve LoL evreninden bayaa uzağım ve bana gerçekten karmaşık geliyor.
Geri kalan oyunlara da göz atacağım. Uzun yazınız ve önerileriniz için teşekkür ederim.
Popüler olduğu zamanlarda onuda denemiştim.

Oyun gerçekten güzel gözüküyor ama depolama alanım çok sıkıntılı. Yer azalırsam diye onu listemde tutuyorum şu an. Teşekkürler.
Left 4 Dead 2, Friday The 13TH, Outlast (2'yi önermem), Resident Evil 7 Biohazard, PUBG, Perfect Heist(kesinlike öneririm eğer arkadaşlarınız varsa), A Way Out, Witch It, Gang Beasts
L4D2, Friday the 13th oynadım. Outlast bana çok soğuk geliyor ama denememem için sebep bulamadım. RE7 izledim. Pubg ve Perfect Heist aradığım tarzda oyun değiller. Geri kalanlara şu an bakıyorum, teşekkürler.
Hocam farklı dediğiniz için Welcome To The Game 2 öneriyorum.
Hugola'nın kanalında izlediğim oyunlara benziyor. Dneeyebilirim, teşekkürler.

Crysis 1'de yaşadığım saçma olaydan ötürü listeden elemiştim ama birkaç öneri daha geldiği için tekrar şans vermeliyim. MGS V bayaa önerilmişti eski bir konuda ama emin olamamıştım. Tavsiye eder misiniz?
Yakın zamanda bayaa bir ubisoft lyunu oynadığım için (Şu an bilgisayarımda Ac 2,Ac Brotherhood, Ac III ve Liberation Remastered, Ac Odyssey ve Ac Valhalla var) Far Cry'a bulaşmayı yakın zamanda düşünmüyorum.
Kendi başıma oynamayı düşündüğüm için Dont Starve Together'ı da eliyorum.
the Forest'a ilgim vardı bakacağım tekrardan.
Genshin Impact bana hitap eden bir evren olmadığı için onu da eliyorum.
LoL ve LoL evreninden bayaa uzağım ve bana gerçekten karmaşık geliyor.
Geri kalan oyunlara da göz atacağım. Uzun yazınız ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Popüler olduğu zamanlarda onuda denemiştim.
Sonuna kadar okuduğunuz için ben teşekkür ederim. MGS önerir misiniz sorusuna gelince ben kendim oynamadım bir tanıdığımın oynarken çektiği acıları ve bir bölümü 8 saat boyunca geçemeyişini ve acılar içinde oynayışını gördüm. Okuduğum diğer incelemelerinde de botların gerçekten çok iyi yazıldığını ve oyunun çok zor olduğunu okudum. Oynamak veya oynamamak size kalmış fakat eğer crack olarak oynamayacaksanız indirim kovalamanızı tavsiye ederim. Crysis için de aynısını söyleyebilirim. Kendim oynamadım ama oyun rehberleri ve incelemeleri olumlu yönde ve tavsiye edilen bir oyun serisi.

Sonuna kadar okuduğunuz için ben teşekkür ederim. MGS önerir misiniz sorusuna gelince ben kendim oynamadım bir tanıdığımın oynarken çektiği acıları ve bir bölümü 8 saat boyunca geçemeyişini ve acılar içinde oynayışını gördüm. Okuduğum diğer incelemelerinde de botların gerçekten çok iyi yazıldığını ve oyunun çok zor olduğunu okudum. Oynamak veya oynamamak size kalmış fakat eğer crack olarak oynamayacaksanız indirim kovalamanızı tavsiye ederim. Crysis için de aynısını söyleyebilirim. Kendim oynamadım ama oyun rehberleri ve incelemeleri olumlu yönde ve tavsiye edilen bir oyun serisi.
Bu arada başta 35GB olarak belirtmiştiniz fakat MGS serisinin oyunları kaç GB indirme gerektirir ve ne kadar yer tutar pek bir fikrim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı