Xbox Farklı ülke mağazasından satın alımda Papara son kullanım tarihi kabul edilmiyor

uchin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Papara ile Arjantin mağazasından ürün almayı deniyorum fakat kartın son kullanım tarihini kabul etmiyor, çözüm?

Ne kadar ucuza geliyor Arjantin'den alınca? Banka kartından sanal kart oluşturup da deneyebilirsin.
TR'den alınca 1.000V-Bucks 120TL, Arjantin'den aldığımızda 2.000V-Bucks 34-35TL civarına geliyor.

Sanal kart da oluşturdum, hiç birini kabul etmedi. AY-YIL yerini kabul etmiyor.

Bir kaç yabancı kaynaktan araştırma yaptım, Arjantin kartı gerekiyormuş, en ucuzu da 35 dolar civarladında.

Son düzenleme:
TR'den alınca 1.000v-bucks 120TL, Arjantin'den aldığımızda 2.000v-bucks 34-35TL civarına geliyor.

Sanal kart da oluşturdum, hiçbirini kabul etmedi. Ay-yıl yerini kabul etmiyor.

Birkaç yabancı kaynaktan araştırma yaptım, Arjantin kartı gerekiyormuş, en ucuzu da 35 dolar civarladında.

Çok oyun alınacaksa değer ama bir oyuna o kadar para vermeye gerek yok bence Game Pass'e geliyorlar adım adım. Diablo 4 bile geliyor. Öyle bir Game Pass beklentisi var ki bende Sony hariç bütün yapımlar geliyormuş gibi geliyor. Konu dışı ama hangi Xbox ve hangi monitörü kullanıyorsunuz?
Edit Xbox kur güncellemesini ne zaman yapar tahmini olan var mı? Ona göre de kart alınabilir.

Çok oyun alınacaksa değer ama bir oyuna o kadar para vermeye gerek yok bence Game Pass'e geliyorlar adım adım. Diablo 4 bile geliyor. Öyle bir Game Pass beklentisi var ki bende Sony hariç bütün yapımlar geliyormuş gibi geliyor. Konu dışı ama hangi Xbox ve hangi monitörü kullanıyorsunuz?
Edit Xbox kur güncellemesini ne zaman yapar tahmini olan var mı? Ona göre de kart alınabilir.
Philips'in 60hz VGA mönitörü, tüm bütçeyi sadece kasaya ayırdım :9999

Yeni konular

Geri
Yukarı