Çözüldü Farming Simulator 17 çok kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

METANİC

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar ben 1-2 ay önce FS 17 oynuyordum ve bir sorun yoktu sonra oyundan soğdum ve bıraktım oyunu bıraktıktan sonra ekran kartı driverını güncelledim oyuna tekrar girdiğimde oyun aşırı fazla kasmaya başladı FPS 1-5 arası gidip geliyordu ben de 32 Bit'den oyunu çalıştırdım bu sefer de 60 FPS alıyorsam bir anda 10-20 FPS'ye düşüyor bilen varsa lütfen yardım edebilir mi?

Ekran kartının Denetim Masası'ndan.

Tamam teşekkürler.
Arkadaşlar konuyu açalı üstünden bayağı zaman geçti ama sorunu çözdüm. Belki benim gibi sorun yaşayanlar olursa bu konu sayesinde kendi sorunlarını çözebilirler. Çözüm: Belgeler de oyunun my Games adındaki klosörüne girip Game Config mi ne öyle bir XML dosyası var. Onu açıp DirectX değerini 11'den 10'a düşürdüm ve sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam teşekkürler.
Arkadaşlar konuyu açalı üstünden bayağı zaman geçti ama sorunu çözdüm. Belki benim gibi sorun yaşayanlar olursa bu konu sayesinde kendi sorunlarını çözebilirler. Çözüm: Belgeler de oyunun my Games adındaki klosörüne girip Game Config mi ne öyle bir XML dosyası var. Onu açıp DirectX değerini 11'den 10'a düşürdüm ve sorun çözüldü.
Hocam Farming Simulator 19 oynamayı denediniz mi o ekran kartıyla? DirectX 11 istiyormuş ama 10'da çalışıyor mu merak ettim.

Geri
Yukarı