Farming Simulator 19 görüntü bozukluğu

İşletim sistemi
Windows 10

277726

Hectopat
Makaleler
4
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce neden böyle bir şey oluyor? Çözümünü biliyor musunuz? Ayarları NVIDIA denetim masasından en yüksek, varsayılan ve GeForce Experience optimum, kalite ayarlarında modsuz ve modlu oyun seçenekleriyle test ettiğimde böyle bir görüntü bozukluğu yaşıyorum.
CPU: AMD Ryzen 5 2600X GPU: MSI GeForce RTX 2060 Ventus 6G OC RAM: Corsair 2x8GB Vengeance Dark DDR4 3000 MHz CL16 SSD: Kingston 480GB HyperX motherboard: MSI B450 GAMING Plus 3466+MHz.

Sarı ışıkla ilgili olan kaplama hatasını kasıt ediyorsanız eğer o oyun motoru ile ilgili bir hata, ekran kartı ile ilgili değil. Model geometrileri düzgün optimize edilmediği için ışık hatası ortaya çıkmış. Eğer orijinal oynuyorsanız yapımcı firmaya bildirin, gelecek güncellemelerle düzelteceklerdir.

Sarı ışıkla ilgili olan kaplama hatasını kasıt ediyorsanız eğer o oyun motoru ile ilgili bir hata, ekran kartı ile ilgili değil. Model geometrileri düzgün optimize edilmediği için ışık hatası ortaya çıkmış. Eğer orijinal oynuyorsanız yapımcı firmaya bildirin, gelecek güncellemelerle düzelteceklerdir.
Hayır o sarı ışık bir hata değil onu ben yanlışlıkla aç kapat yaptım. Ben görüntülerin kaymasından bahsediyorum. Oyun tabii ki orijinal. Korsan oyuna alerjim var :p
Acaba nerede bir sorun var?

Traktör veya varilin kayıyor gibi olduğunu göremiyor musunuz?

Ben görüntülerin kaymasından bahsediyorum.
Görüntülerde bir kayma yok? Ortalama 70 FPS alınan görüntü 60 FPS ile kaydedilince geçiş takılmalı gibi gözüküyor bu taraftan yeniden işlemelerde atlanan kareler yüzünden ama o oyunla ilgili bir sorun değil. G-Sync açıksa eğer kapatıp tekrar deneyin derim.

Görüntülerde bir kayma yok? Ortalama 70 FPS alınan görüntü 60 FPS ile kaydedilince geçiş takılmalı gibi gözüküyor bu taraftan yeniden işlemelerde atlanan kareler yüzünden ama o oyunla ilgili bir sorun değil. G-Sync açıksa eğer kapatıp tekrar deneyin derim.

Nasıl göremiyorsunuz anlamıyorum. Video ile alakalı bir durumdan bahsetmiyorum ben oyunda yaşadığım görüntü bozukluğundan dolayı video çekip yükledim. Yani sizin dediğiniz ortalama 70 FPS alınan oyun 60 FPS çekilince takılma gibi olayı yok. G-Sync açık değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda bilgisayar biraz kastı ama sonlara doğru görüntü kaymayı rahatlıkla görebilirsiniz.

Bu videoda bilgisayar biraz kastı ama sonlara doğru görüntü kaymayı rahatlıkla görebilirsiniz.
Traktörün olduğu yerde titremesini diyorsanız oyun moturu kaynaklı bir hata o. Nesneye farklı açıdan bakarken dosyayı tekrardan yüklüyor gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı