Farming Simulator 19 Oyun Bağlantısını Kaybettiniz

İşletim sistemi
Windows 10

emirasln1

Hectopat
Biz 2 arkadaş bu oyunu ücretsiz olduğu zaman Epic Games üzerinden aldık ve diğer arkadaşlarımızla oynamaya başladık. Bizim dışımızda başkaları server açtığında girebiliyorduk ama ikimizden birisi server açtığında birbirimizin oyunlarına bağlanamıyoruz ve "Oyunun Bağlantısı Kaybettiniz" hatasını alıyoruz.

Biz 2 arkadaş bu oyunu ücretsiz olduğu zaman Epic Games üzerinden aldık ve diğer arkadaşlarımızla oynamaya başladık. Bizim dışımızda başkaları server açtığında girebiliyorduk ama ikimizden birisi server açtığında birbirimizin oyunlarına bağlanamıyoruz ve "oyunun bağlantısı kaybettiniz" hatasını alıyoruz.

Çözebildiniz mi?

Aynı sorun bende de var bir el atın. Sever kuruyoz, giren kişiyi 5 dk sonra atıyor. Ben kuruyorum, arkadaşı atıyor. Arkadaş server kuruyor, beni atıyor. Başka serverlera girinci beni serverden atıyor.

Logmeın Hamachi isminde uygulama var oyunu kuran ve bağlanacak olanların indirmesi ve bağlanması gerekiyor internet üzerinden birbirinize bağlanıyorsunuz 2 hafta önce işe yarıyordu 2 aydır kullandık biz şu anda işe yarıyordur 2 haftadır oynamıyorum. Umarım işinize yarar iyi oyunlar.

Çözebildiniz mi arkadaşlar?

Logmeın Hamachi.

Yeni konular

Geri
Yukarı