Çözüldü Farming Simulator 2019 açılışta hata

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

bilgehan3871

Decapat
Daha fazla  
Oyunu Epic Games Store'dan ücretsiz olarak almıştım. Oyun hafif kasıyordu ve FPS yükseltmek için YouTube'dan izlediğim video ile bir işlem yaptım. İşlem sonrası oyuna girmek istediğimde karşıma bu manzara çıktı. Videoyu çeken kişide sorun yoktu ve bende sorun çıktı. Yaptığım işlem "Belgeler>My Games>Farming Simulator 2019>Game". Game dosyasını açtım ve Console yazan yerde False yazıyordu ve ben onu True yaptım. Videoda öyleydi. Ondan sonra oyun açılmadı ve tekrar False yazdım ama değişen bir şey olmadı.

WhatsApp Image 2020-03-28 at 22.30.50.jpeg

sadsda.PNG

Çözüm
  • Belgeler\My Games\Farming Simulator 2019
Yolunu izleyip save dosyası hariç her şeyi silin. Tekrardan oyuna girmeye çalışın.
  • Belgeler\My Games\Farming Simulator 2019
Yolunu izleyip save dosyası hariç her şeyi silin. Tekrardan oyuna girmeye çalışın.

Çözüm
  • Belgeler\My Games\Farming Simulator 2019.
Yolunu izleyip Save dosyası hariç her şeyi silin. Tekrardan oyuna girmeye çalışın.

Oldu valla. Allah razı olsun.

• Belgeler\My Games\Farming Simulator 2019.
Yolunu izleyip Save dosyası hariç her şeyi silin. Tekrardan oyuna girmeye çalışın.

Hocam bir de FPS limiti nasıl kaldırılır? Bilginiz var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı