Farming Simulator 2022 hangi paket alınmalı?

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Ben bu oyunu DLC'leri ile birlikte almak istiyorum ama ücretsiz olarak alıp sonradan DLC ekleyeceğim için pahalıya mı gelir emin değilim. Şimdi daha uyguna gelmesi için ücretsiz oyun+DLC mi alayım yoksa direkt Platinum sürümünü mü alayım?

Hocam ürünlerin fiyatları belli değil mi? Basit matematiğini yapamıyor musunuz bunun? Bakın işte sadece DLC'ler kaç paraya geliyor, Platinum kaç paraya geliyor hangisi ucuzsa onu alın.

Hocam ürünlerin fiyatları belirli değil mi? Basit matematiğini yapamıyor musunuz bunun?

Hocam matematiğini yapamamam değil mesele. Ücretsiz olan sürümü alırsam otomatik olarak Platinum'un fiyatı güncellenmiş olur mu bilmiyorum. Mesela Steam'de ana oyunu DLC'siz aldığınız zaman daha sonrasında DLC fiyatlarına bakınca sistem ana oyunu kütüphanede görüp DLC paketin içinden fiyatı düşürmüş şekilde gösteriyor. Ama Epic Games'in arayüz sistemi farklı olduğundan fiyatlarda değişiklik olup gösterilir mi emin olamadım onun için sordum. Aklımdakileri iyi aktarabildim mi bilmiyorum.

Hocam matematiğini yapamamam değil mesele. Ücretsiz olan sürümü alırsam otomatik olarak Platinum'un fiyatı güncellenmiş olur mu bilmiyorum. Mesela Steam'de ana oyunu DLC'siz aldığınız zaman daha sonrasında DLC fiyatlarına bakınca sistem ana oyunu kütüphanede görüp DLC paketin içinden fiyatı düşürmüş şekilde gösteriyor. Ama Epic Games'in arayüz sistemi farklı olduğundan fiyatlarda değişiklik olup gösterilir mi emin olamadım onun için sordum. Aklımdakileri iyi aktarabildim mi bilmiyorum.
Sorunuzu şimdi anladım hocam kusura bakmayın, sorduğunuz sorunun cevabı bende yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı