Farming Simulator 22 nasıl oynanır?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Merhaba, oyunu konsoldan aldım ve eğitimi bitirdim. Şimdi ne yapmam gerekiyor? Mevsim hızı 5X'te ve ben tüm tarlaları sürdüm tohumladım, şimdi ne yapılmalı?

Merhabalar. Hasattan önce farklı aşamalarda 2 defa gübreleme yaparsanız verimi arttırabilirsiniz. Yabani otları da yok ederseniz neredeyse 2 katı oranında daha fazla verim alabilirsiniz. Her türlü sorunuzu çekinmeden sorabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar.

Son düzenleme:
Merhabalar. Hasattan önce farklı aşamalarda 2 defa gübreleme yaparsanız verimi arttırabilirsiniz. Yabani otları da yok ederseniz neredeyse 2 katı oranında daha fazla verim alabilirsiniz. Her türlü sorunuzu çekinmeden sorabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar.
Taş, yabani otları kapattım. Gübrelemeyi 2 kez yapayım tamam. Peki ondan sonra? Mesela gübre nereden alınıyor? Bir görev aldım gübreleme görevi ama arabaya gübre alacak yer bulamadım.

Taş, yabani otları kapattım. Gübrelemeyi 2 kez yapayım tamam. Peki ondan sonra? Mesela gübre nereden alınıyor? Bir görev aldım gübreleme görevi ama arabaya gübre alacak yer bulamadım.
Uyuyarak ayları geçmeniz gerek. Mağazadan palet olarak alın. Makine ile yanına gidip doldurabilirsiniz.

Uyuyarak ayları geçmeniz gerek. Mağazadan palet olarak alın. Makine ile yanına gidip doldurabilirsiniz.
Hocam ben oyunu 6 saat oynadım ama bişey anlamadım. Oyunda tarlamı ektim tarlam büyüdü mü anlayamıyorum mesela. Başkalarının tarlalarını yapmaktan gün bitmiyor zaten, mevsim gçmiyor gibi.

Zamanı ilerletmeniz gerekiyor. Takvimden Ekim ve biçim aylarına kadar zamanı ilerletmeniz gerekli. Arada gübreleme ve ilaçlama işlerini unutmayın.

Geri
Yukarı