Farming Simulator uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc00000BA) hatası

İşletim sistemi
Windows 10

berkay544545

Femtopat
Farmingsimulatör'ü açmaya çalıştığımda uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası alıyorum. Hat şu şekilde (0xc00000BA). Birçok yol denedim fakat internette birçok yere bakmama rağmen hiçbir şekilde bu hatayı çözemedim. Önceden Windows 10 32 Bit kullanıyorum farmingsimulator 2015 çalışıyordu format atıp Windows 10 64 bite geçince bu hatayı aldım birçok yol denedim birtakım DLL'ler yükledim fakat hiçbir şekilde olamadı yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İndirme linki.

Aynı sorunu başka oyunda yaşadım. Yeri geldi bu kodu aldım, yeri geldi başka kodu aldım ama ben de çözemedim hiçbir zaman. Aradan bir süre geçtikten sonra tekrar yüklesem olur mu acaba diye yüklediğimde hep çalışıyordu. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
...birtakım DLL'ler yükledim fakat hiçbir şekilde olamadı...
Olmaz zaten. Bu sorunun çözümü bu değil çünkü. Çözmeyi bırak, daha kötü hale getiren bir işlem. Bahsedilen raporu paylaşın, çözelim.

Sistem dosyalarında bir sıkıntı yok. Oyunu sanırım korsan indirmişsiniz, soruna bu sebep oluyor. Silip tekrar yüklemeniz sorunu çözmeli.

Eğer orijinal olsaydı direkt oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayıp çözebilirdiniz, korsanla alakası bu.

Geri
Yukarı