Fast & Furious 9 Duyuruldu

CulJJwUWYAA2c2v.jpg

Bırakın o zaman tutmayın küçük enişteleri:)

Tokyo Drift'ten sonra bozdular. Senarist mi öldü nedir anlamadım? Tabiki sadece yarış bayat kalıyor ama sadece yarış yoktu ki, bir senaryo vardı. Hatta Tokyo filminden sonra o senaryo ile davam edecek havası yarattılar, son sahne ile, orada domininc görüntü, DK ile kızışacaktı işler ama oradan devam etmedi cılkı çıktı. Şimdi ne halt yedikleri belli değil. Gişe yapsın diye çekilen filmlere döndü. Ayrıca neden hep filmlerin, ilk 3 filmi güzel olur da gerisi vasat olur anlamadım. Her zaman öyle, yani çoğunluğunda. T

Son filmi beğenmiştim. Orijine yarışı yerleştirme geleneğini bıraktılar birkaç filmdir. Bence çok iyi yaptılar. Yoksa izlemezdim. Rush'ı izleyenler bilir. İçinde yarış arabaları vardır ama film bambaşkadır. Hızlı ve öfkeli bu yeni ruhu sürdürürse seriyi katlayacak yeni filmler miktar olarak ekstra görünmeyecektir.
Ah o Rush filmi beni kalbimden vurdun resmen ne güzel bir filmdi ne güzel bir hikayeydi doyum olmadı valla.

Tokyo Drift'ten sonra bozdular. Senarist mi öldü nedir anlamadım? Tabiki sadece yarış bayat kalıyor ama sadece yarış yoktu ki, bir senaryo vardı. Hatta Tokyo filminden sonra o senaryo ile davam edecek havası yarattılar, son sahne ile, orada domininc görüntü, DK ile kızışacaktı işler ama oradan devam etmedi cılkı çıktı. Şimdi ne halt yedikleri belli değil. Gişe yapsın diye çekilen filmlere döndü. Ayrıca neden hep filmlerin, ilk 3 filmi güzel olur da gerisi vasat olur anlamadım. Her zaman öyle, yani çoğunluğunda. T
Valla Londraya gelene kadar güzeldi sonra yok letty'nin hayaleti yok tanklar yok denizaltılar derken karıştı ortalık şahsen seviyor muyum evet ama insan eskileri tekrar izlediğinde beklenti yüksek oluyor birde efekt olarak çok gelişmiş bu 2.filminde başında köprüden uçucaz diye nitro bastılar ya ordaki efektin montaj olduğunu tekrar izlediğimde anladım filmde 3 sene önce bir hanın rx7'si vardı birde mantık hataları vardı tabi çok var da gözüme takılan siyahi çenesi düşük adam 7.filmde dubai'midir nedir oraya bugattiyle geliyor çatıdaki arabayı lykanı görünce vay be diyordu :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı