Fast & Furious 9 Duyuruldu

Tokyo Drift'ten sonra bozdular. Senarist mi öldü nedir anlamadım? Tabiki sadece yarış bayat kalıyor ama sadece yarış yoktu ki, bir senaryo vardı. Hatta Tokyo filminden sonra o senaryo ile davam edecek havası yarattılar, son sahne ile, orada domininc görüntü, DK ile kızışacaktı işler ama oradan devam etmedi cılkı çıktı. Şimdi ne halt yedikleri belli değil. Gişe yapsın diye çekilen filmlere döndü. Ayrıca neden hep filmlerin, ilk 3 filmi güzel olur da gerisi vasat olur anlamadım. Her zaman öyle, yani çoğunluğunda. T

Ah o Rush filmi beni kalbimden vurdun resmen ne güzel bir filmdi ne güzel bir hikayeydi doyum olmadı valla.

Valla Londraya gelene kadar güzeldi sonra yok letty'nin hayaleti yok tanklar yok denizaltılar derken karıştı ortalık şahsen seviyor muyum evet ama insan eskileri tekrar izlediğinde beklenti yüksek oluyor birde efekt olarak çok gelişmiş bu 2.filminde başında köprüden uçucaz diye nitro bastılar ya ordaki efektin montaj olduğunu tekrar izlediğimde anladım filmde 3 sene önce bir hanın rx7'si vardı birde mantık hataları vardı tabi çok var da gözüme takılan siyahi çenesi düşük adam 7.filmde dubai'midir nedir oraya bugattiyle geliyor çatıdaki arabayı lykanı görünce vay be diyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…