Çözüldü fastPay hesabıma EFT yaptım gelmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AslanOnbir

Hectopat
Ziraat Bankası üzerinden EFT yaptım ve gelmedi. Yaklaşık yarım saattir beklemekteyim. Müşteri hizmetlerini aradım herhangi bir transfer gözükmediğini söylüyorlar ama parayı kesmiş yani. Ziraat Bankası üzerinden yaptığım için mi gelmediğini sordum hayır dedi. Normalde hemen geliyormuş ama neden olmadı bende anlamıyorum. Talep açtırdım bende bu yüzden. Gelmeme nedeni ne olabilir? Yoğunluktan mı diye sordum onla alakası yok dedi müşteri hizmetleri.

Edit : Arkadaşlar para hesabıma yattı. 1 saat sonra geldi.

Son düzenleme:
Ben de Akbank üzerinden EFT yaptım 20-30 dakika önce benim de hesabıma ulaşmadı henüz. FastPay tarafında yoğunluk var bence.

Ziraat Bankası üzerinden EFT yaptım ve gelmedi. Yaklaşık yarım saattir beklemekteyim. Müşteri hizmetlerini aradım herhangi bir transfer gözükmediğini söylüyorlar ama parayı kesmiş yani. Ziraat Bankası üzerinden yaptığım için mi gelmediğini sordum hayır dedi. Normalde hemen geliyormuş ama neden olmadı bende anlamıyorum. Talep açtırdım bende bu yüzden. Gelmeme nedeni ne olabilir? Yoğunluktan mı diye sordum onla alakası yok dedi müşteri hizmetleri.
Ziraat ve FastPay arası problemli galiba. Kart kabul etmez, EFT yaparsın onaylanmaz.

Ziraat ve FastPay arası problemli galiba. Kart kabul etmez, EFT yaparsın onaylanmaz.
EFT onaylanmış onda sorun yok ama hesaba geçmedi. Biraz önce Ziraat tarafını da aradım transfer olmuş diyor. Şimdi de FastPay tarafını aradım gün içinde hesabınıza geçecektir diyor. Büyük ihmital bir yoğunluk var.
Arkadaşlar hesabıma para yattı. İlginize teşekkürler :)

Geri
Yukarı