fastPay hesap onaylanmadı hata veriyor

muhammeden20

Femtopat
Daha fazla  
fastPay hesabıma banka kartımı ekledim 1 TL çekti geri verdi ve fastPay hesabım hala onaylanmadı para gönderemiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_0455.png
    IMG_0455.png
    174,7 KB · Görüntüleme: 70
Evet hesabınızın onaylanmaması normal. Bilmiyorum artık hangi banka için 1TL atıyorsunuz, ama fastpay'den attığınızda kendi banka hesabınız değil FASTPAY A.Ş bilmem ne olarak gidiyor. Bundan dolayı hesabınız doğrulanmıyor, kendi banka hesabınızdan göndermeniz gerek.

Evet hesabınızın onaylanmaması normal. Bilmiyorum artık hangi banka için 1TL atıyorsunuz, ama fastpay'den attığınızda kendi banka hesabınız değil FASTPAY A.Ş bilmem ne olarak gidiyor. Bundan doalyı hesabınız doğrulanmıyor, kendi banka hesabınızdan göndermeniz gerek.
Sen beni yanlış anladın ben kendi banka kartımı ekledim Fastpay önce bir tl çekti sonra geri verdi nedense banka aktif bank

Sen beni yanlış anladın ben kendi banka kartımı ekledim Fastpay önce bir tl çekti sonra geri verdi nedense banka aktif bank
Hocam detaylı olarak belirtsenize neyse. Hocam kartınızı doğrulama amaçlı 1TL çekiyor, sonrasında iade ediyor. Kartlarım kısmında kartınız gözükmesi gerek.

Hocam detaylı olarak belirtsenize neyse. Hocam kartınızı doğrulama amaçlı 1TL çekiyor, sonrasında iade ediyor. Kartlarım kısmında kartınız gözükmesi gerek.
Doğrudur gözüküyor ama ben bu 1 tl işlemini nasıl yapıcam? Bunu Fastpay içindeki paramı Paparaya atıp sonra Fastpay,e gönderebilirmiyim bir de

Aktif bank,a ait Passolig ön cüzdan kartı
Ön ödemeli kart olmaz hocam, passolig maçlar için fakat bir bankada sayılır. Ön ödemeli olduğundan dolayı, yine aynı hatayı vermekte. Ön ödemeli olmayan bir banka kartı eklemeniz gerek. Örneğin İş bankası, Garanti bankası, ziraat bankası vs.

Ön ödemeli kart olmaz hocam, passolig maçlar için fakat bir bankada sayılır. Ön ödemeli olduğundan dolayı, yine aynı hatayı vermekte. Ön ödemeli olmayan bir banka kartı eklemeniz gerek. Örneğin İş bankası, Garanti bankası, ziraat bankası vs.
Pekiyi ben Fastpay içindeki 10 tl mi paparama atsam sonra 1 tl olarak Fastpay ıbanına para göndersem paparamdan olur mu

Yeni konular

Geri
Yukarı