fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 104B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güzel kampanya da, yararlanabilsem daha güzel olacak. Enpara banka kartımı da, Ziraat banka kartımı da kabul etmedi. Kart ekleme aşamasında sürekli "Şu anda işlemini gerçekleştiremiyorum." uyarısı çıkıyor.

Bende de Ziraat var. Denemediğim yol kalmadı. Banka/Kredi + Sanal Banka/Sanal Kredi oluşturup denedim aynı. Bakiye var. Güncel kullanıyorum. Çözemedim. Belki FastPay'ı yeni yükleyip üye oldum, o yüzdendir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı uyarı çıkıyor. Enpara kullanıyorum.

Kart ekleme kısmı ile değil de, başka şekilde hallettim. Sizde de işe yarayabilir. Uygulamaya girince Profilim > Cüzdan İşlemleri > fastPay Hesabına Para Ekle > Banka Kartı seçeneği ile kart bilgilerini girdim, bu sefer kabul etti. Sonra fastPay hesabıma yüklenen para ile cüzdan kodunu aldım.

Kart ekleme kısmı ile değil de, başka şekilde hallettim. Sizde de işe yarayabilir. Uygulamaya girince Profilim > Cüzdan İşlemleri > fastPay Hesabına Para Ekle > Banka Kartı seçeneği ile kart bilgilerini girdim, bu sefer kabul etti. Sonra fastPay hesabıma yüklenen para ile cüzdan kodunu aldım.
Birazdan deneyeceğim. Şimdiden teşekkürü borç bilirim :)
Edit: Para yüklemedim daha fakat hatayı kart numarasında veriyordu, şu an kart numarasını falan geçiyor yani olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı