fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 105B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle değil sanırım hocam, tekte 5 tane kod alırsanız iade yapıyorlar ama önce 3 sonra 2 alınca yapmıyorlar demek istemiş sanırım. Yani ben böyle anladım.
Evet, tek seferde en fazla 3 tane 20tl'lik kod alabiliyorsun. Daha sonra 2tane daha 20'tl alırsan onların iadesini yapmıyorlar.
Ben böyle anladım.

(20'tl lik kodlar bitmiş, artık sadece 10tl'likler var. Yeşilyurtgame üzerinden yapmak daha mantıklı)
Benim tahminim tek seferde alanlara verilecek. 3x20 alıp sonra 2x20 alırsa 60 TL iade edeceğini düşünüyorum. 17 Aralık'ta göreceğiz.
Aynen, bunu demek istedim.

@FearLesLeon Müşteri hizmetlerini arayıp sormuş. Parça parça da alınsa ödeniyor denmiş müşteri hizmetlisi. Siz tek sefer de diyorsunuz vallahi ikilemde kalıyorum. :D 3+2'de ödenmiyor mu?
Ama işin tuhaf yanı iki farklı müşteri temsilcisi iki farklı bilgi verdi. Bence siz tek seferde almaya çalışın nolur nolmaz.

Ulan ya 10x10'luk kod aldım gerçekten sinirlenirim böyle bir şey olursa. Hayır arkadaş anlamadığım olay şu neden bu kadar alengirli olmak zorunda bu olay. 100TL harcadın al sana 100 TL iade de işte. Yok ilk harcama zart zurt.

Koşulların hepsini okudum ama hiçbirinde ilk harcamaya diye bir cümle görmedim. Sadece 100 TL'ye kadar lafı geçiyor.

Koşulların hepsini okudum ama hiçbirinde ilk harcamaya diye bir cümle görmedim. Sadece 100 TL'ye kadar lafı geçiyor.
Bas bas bağırdım. Dikkat edin, üzüleceğiniz kadar alışveriş yapmayın diye.

Keşke önceki yorumları okusaydın.

Eki Görüntüle 1237672
5x20 tl şeklinde almayın iade yapmıyorlarmış.
Bu cidden büyük ayıp. Takipçisi olacağım bunun. 2 tane 10x10 şeklinde işlemim var. Bedava olmasa hiç almazdım bile, 140 TL zarara soktular yoktan yere. Bildiğin insanları kandırıyorlar. Koşullara hiçbir şekilde yazmadıkları şeyi biz müneccim miyiz bileceğiz? Twitter'dan yazmakla olmuyor bu işler. Bu duruma düşen herkesin elektronik de olsa THH başvurusu yapıp, yanıltmaktan dolayı hakkını araması lazım. Zaten kimse ses çıkarmadığı için böyle şeyler yapmaya devam ediyorlar.

Yahu her şeyi geçtim, sırf 100 TL iade yapmamak için, 10 TL'lik kodları x3 şeklinde aldırtıyorlar sadece. x10 şeklinde satın alım yaptırsa 100 TL iade etmek zorunda kalacak çünkü tek alım işlemi olduğu için. Bunu bile düşünüp, ''nasıl iade etmeyiz'' diye zorlamışlar kafayı.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı