fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 105B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şöyle düşünürsek mesela ben 29 Ekim'de 100 TL Steam kodu alıyorum dolar 10-11 TL sonra 23 Kasım'da iade ediyorum 1 dolar 12-13 TL 100 TL'nin ne anlamı kaldı?😄
O zaman kod alıp direk satıp üzerine 100₺ geri iade alsak her türlü kar yani. Bende satın aldım kod sıkıntısız çalışıyor.

Ziraat Bankkart kartım ile 106 TL yüklemeye çalışıyorum fakat bankan onaylamadı diyor. Kartımın içinde yeterli bakiye var. Bir sorun mu var acaba?

Ziraat Bankkart kartım ile 106 TL yüklemeye çalışıyorum fakat bankan onaylamadı diyor. Kartımın içinde yeterli bakiye var. Bir sorun mu var acaba?

Ben direk FastPay'e eklediğim kart ile alışverişi yaptım. Bu şekilde de iade oluyor mu acaba? Koşullarda fastPay bakiyesiyle almanız şart tarzı bir şey görmedim.

Ziraat Bankası, işlemleri reddedebiliyor. Farklı bir kart ile deneyebilirsiniz ya da daha sonra deneyebilirsiniz.

Papara'ya para attım, gelmesini bekliyorum. Bir de onunla deneyeyim. Bilgilendirme için teşekkürler.

Ben direk FastPay'e eklediğim kart ile alışverişi yaptım. Bu şekilde de iade oluyor mu acaba? Koşullarda fastPay bakiyesiyle almanız şart tarzı bir şey görmedim.
Ben de bu sorunun cevabını merak ediyorum.

@Tim sizin bu konu hakkında bilginiz var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı