fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 104B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İstegelsin alışveriş kodu da güzelmiş. Kendimden Steam annemden İstegelsin alacağım.

Bilgilendirme: Ziraat kartlarda bir problem olabilir. Onay vermiyor. İş bankasından yaptım. Kod vermeme gibi bir şansı yok. 3D Girdikten sonra ekrana direk kod geliyor.

Hocam ödeme kısmında hem kredi kartım hem de fastpay bakiyesinden ödeme seçeneği çıktı. Ben de bu kampanya fastpay ödemesinde geçerlidir diye fastpaya bakiye yükleyip aldım. İade fastpay bakiyesine olursa kartıma geri yükleyebilir miyim acaba?
Yükleyebilirsin. İstediğin kartına havale/EFT yapabilirsin.

Çok kötü sistem. Habire QR kod açılıyor. Papara ile para atılmıyor.
Şu anda işlem gerçekleştiremiyorum hatası verip verip duruyor. Allahtan bedava veriyolar.

Son düzenleme:
Telefonu yan tutarsanız QR ekranı açılıyor. Ayarlardan kapatabilirsiniz.

Ön ödemeli kartlar ile yükleme kabul edilmiyor. Kart, sistemde ön ödemeli kart olarak gözükmüyorsa yüklemeye izin verebiliyor.

Çok kötü sistem. Ha bire QR kod açılıyor. Papara ile para atılmıyor.
Şu anda işlem gerçekleştiremiyorum hatası verip verip duruyor. Allah'tan bedava verıyorlar.

Klasik hocam bir kampanya yapılıyorsa herkes kullanamasın diye böyle engelliyorlar başka açıklaması olamaz, kafanda kurmuşsun diyenler olabilir az önce arkadaşım kendi ziraat kartını ekledi ben hala ekleyemiyorum.

Telefonu yan tutarsanız QR ekranı açılıyor. Ayarlardan kapatabilirsiniz.
Hocam ne bakiye ekleniyor ne de kredi karti veya banka kartı ile alınabiliyor.
Klasik hocam bir kampanya yapılıyorsa herkes kullanamasın diye böyle engelliyorlar başka açıklaması olamaz, kafanda kurmuşsun diyenler olabilir az önce arkadaşım kendi ziraat kartını ekledi ben hala ekleyemiyorum.
Ben de aynı şekil hiçbir şey ekleyemiyorum veya alamıyorum.

Ön ödemeli kartlar ile yükleme kabul edilmiyor. Kart, sistemde ön ödemeli kart olarak gözükmüyorsa yüklemeye izin verebiliyor.
Papara ön ödemeli gözükmüyor sanırım aldım ben papara ile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı