fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 104B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
4 farklı hesaptan aldım BF 2042 beleşe gelecek, olursa, olmazsa da 400 liraya BF almış olacağız hayırlısı 😂
BF 2042'ye değmez ama sen bilirsin tabii. 😁

Yeni bir kişi adına hesap açıp daha sonra kendi fastPay hesabınızdan o kişinin numarasına para gönderdiğinizde, bakiye direk o kişinin fastPay hesabında gözüküyor. O kişinin kartını eklemeden de alınabilir bu şekilde.
Ama para yine o kişinin hesabına gelecek değil mi? Tanıdıkların hesaplarından alıyorum da.

Bu kampanyanın ömrü uzun olmaz düşünen fazla vakit kaybetmesin.😃 Dün akşam 2 farklı hesaptan aldım bugün 5-6 kişi ayarladım hepsinden almayı düşünüyorum. Ayın on yedisinde ödeme olmazsa sağlam patlayacağız.:)

15 dk oldu kod alalı hala bekliyorum.

3 sat oldu gelmedi bugün aldıklarım.
Eyvah, bayağı bekleyeceğiz galiba. İnşallah gelir. 100 lira kar yapacağız diye 100 lira dolandırılmayalım.

Dün aldıklarım anında gelmişti, bugün bekliyorum henüz gelen giden yok, aldığımda birkaç saat içide gönderilecek diye mail geldi. Dolandırıcılık olacağını sanmam göndereceklerdir.

Bu kampanyanın ömrü uzun olmaz düşünen fazla vakit kaybetmesin.😃 Dün akşam 2 farklı hesaptan aldım bugün 5-6 kişi ayarladım hepsinden almayı düşünüyorum. Ayın on yedisinde ödeme olmazsa sağlam patlayacağız.:)

Hocam senin ki biraz açgözlülük olmuş :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı