fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 105B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam ücretsiz Steam kodu için kurşun atar kurşun yer bu millet 😂 😂

Türkiye'de 100TL güzel para hocamda yani 8-9 hesapta almakta yazık günah en azından farklı arkadaşlarda sevaplansın diye düşünüyorum. Dün hesabı açtım ama henüz kod almadım alacak oyun yok şu an niye boş yere 100TL alayım ki diye düşünüyorum.

Türkiye'de 100TL güzel para hocamda yani 8-9 hesapta almakta yazık günah en azından farklı arkadaşlarda sevaplansın diye düşünüyorum. Dün hesabı açtım ama henüz kod almadım alacak oyun yok şu an niye boş yere 100TL alayım ki diye düşünüyorum.
Bakiyede kalsın, indirimlerden güzel oyunlar alınır.

CS oyun içi kapsül alıp 3-4 aya satabilirsiniz güzel yatırım olur. (ytd)

Boş yere neden almış olacaksın ki? Al-sat yapsan bile 85-90 TL eline geçmiş olacak. Herkes hesabında aktifleştirmek için almıyor.

Ayın 11'i gelmeden biter büyük ihtimal bu kampanya. Bu kadar talebi karşılayamazlar bence.

Ayın 11'i gelmeden biter büyük ihtimal bu kampanya. Bu kadar talebi karşılayamazlar bence.
10 TL bile olsa yoğunluk olurdu, 100 lirayı düşünemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı