fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 105B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de hesaba para aktaramadım bir türlü. Ziraat, Papara, Enpara, İş Bankası denedim. Arkadaşımın hesaplarıyla da denedim. Yok, olmuyor. Kart numarasını yazdığım anda uyarı veriyor "işleminizi gerçekleştiremiyoruz" gibi bir şey şu an tam hatırlamıyorum.

Hocam EFT yolu ile gönderirseniz oluyor IBAN ile girmeyin.

Kart eklerken ''Maalesef! Bankan bu işlemi onaylamadı.'' diyor. Ziraat hiçbir türlü olmuyor ama Papara Black ile bakiye yükleme kısmından oluyor. Hata vermesinin sebebi yoğunluktan galiba. Dün gece denediğimde tek seferde olmuştu.
Birazdan tekrar denerim belki, hevesim kaçmıştı ama :d

Hocam EFT yolu ile gönderirseniz oluyor IBAN ile girmeyin.
IBAN girmedim zaten hiç. Banka kartı ya da kredi kartı numarası girdim hep.

Ben de hesaba para aktaramadım bir türlü. Ziraat, papara, enpara, işbankası denedim. Arkadaşımın hesaplarıyla da denedim. Yok, olmuyor. Kart numarasını yazdığım anda uyarı veriyor "işleminizi gerçekleştiremiyoruz" gibi bir şey şu an tam hatırlamıyorum.
Hocam aynı sorunu biz de yaşıyoruz, çözüm olarak bakiye kısmından para eklemeyi deneyin olacaktır. Uygulamada fastPay bakiyesi kısmına tıklayıp fastPay hesabına para ekleme kısmından deneyin, sonrasında bakiyenizle satın alırsınız.

Ben de hesaba para aktaramadım bir türlü. Ziraat, papara, enpara, işbankası denedim. Arkadaşımın hesaplarıyla da denedim. Yok, olmuyor. Kart numarasını yazdığım anda uyarı veriyor "işleminizi gerçekleştiremiyoruz" gibi bir şey şu an tam hatırlamıyorum.
Bakiye ekle.

Bence moderatörler 1. mesajı editlemeli. Bu bakiye yüklenerek yapılmalı.

Hocam aynı sorunu biz de yaşıyoruz, çözüm olarak bakiye kısmından para eklemeyi deneyin olacaktır. Uygulamada fastPay bakiyesi kısmına tıklayıp fastPay hesabına para ekleme kısmından deneyin, sonrasında bakiyenizle satın alırsınız.
Bakiye ekle.

Her türlü yöntemi denemiştim, dediğinizi de denedim. :) Birazdan tekrar hepsini deneyeceğim.

@Tim Sevgili hocam, arkadaşın dediği gibi yapsak olur mu acaba? Yapamayan birçok arkadaş da faydalanmış olur. Para yükleyemeyenler için, fastPay bakiyesi kısmından bakiye olarak para yükleyince işlem sorunsuz gerçekleşiyor. Konuyu düzenlesek olur mu, not olarak eklesek?

• Beğen
İfadeler: Tim
fastPay Hesabına Para Ekle menüsü dışında farklı bir yerden bankamatik kartıyla para yüklenmiyor zaten. Siz farklı bir yerden yükleyip de mi hata alıyordunuz?

@Tim sevgili hocam, arkadaşın dediği gibi yapsak olur mu acaba? Yapamayan birçok arkadaş da faydalanmış olur. Para yükleyemeyenler için, fastPay bakiyesi kısmından bakiye olarak para yükleyince işlem sorunsuz gerçekleşiyor. Konuyu düzenlesek olur mu, not olarak eklesek?

Bende oda olmuyor ziraat kartı ile yapabilen var mı? Eft ile bakiye eklesem olur herhalde.

Her türlü yöntemi denemiştim, dediğinizi de denedim. :) Birazdan tekrar hepsini deneyeceğim.
Bende de olmuyordu. Hata veriyordu, 100 TL bakiye attım, 71'ini kullandım. 1770 RP çektim, onunla Işık Muhafızı Vayne alacağım.

Bedava Işık Muhafızı Vayne'im oldu. 10 TL daha atıp Obsidyen renk paketini alacağım. Sonuçta 5 liraya ile 105 liralık şey alacağım. Hayatımı mı değiştirecekk? Hayır ama neden olmasın :D

DenizBank kampanya değiştirme hakkını gizli tutuyor ya, bi' anda bi değiştirse. Çok güzel olmaz mı :D Topluca DB şubelerini basarız.

fastPay bakiyesi kısmından bakiye olarak para yükleyince işlem sorunsuz gerçekleşiyor. Konuyu düzenlesek olur mu, not olarak eklesek?
Şimdi tekrar denedim Ziraat'le dediğiniz yerden, banka onaylamadı hatası geldi yine. Papara ile denedim "hay aksi, sadece banka kartın ile hesabına para yükleyebilirsin" dedi. Dijital kod satın al kısmından Steam Epin seçip kart ekle dedim (bu şekilde kredi kartı ekleniyor), buraya da Papara'mı yazdım " şu anda işlemini gerçekleştiremiyorum" uyarısı veriyor. Aynı yere Ziraat kredi kartımı yazınca da aynı uyarı çıkıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı