FAT32 Biçimli Hafıza Kartına 7 GB Boyutunda Dosya Atmak

Umut Özgan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Elimde 32 GB'lık hafıza kartı var. Bu hafıza kartına 7 GB boyutunda film atmak istiyorum fakat bilgisayar dosya boyutu çok büyük diyor. Formatı FAT32'den NTFS formatına çevirdiğimde filmi atıyor fakat bu sefer de telefon hafıza kartı hasarlı diyor. Filmi FAT32 formatında nasıl hafıza kartına atabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka programları deneyebilirsin ama benim denediklerimin tamamı render attığı için insanı pes ettirecek kadar uzun sürüyordu. Denemediğim için ne kadar uzun süreceğine dair bir şey diyemem ama bir diğer olasılık da programın desteklediği formatlara dosyanı dönüştürmek olabilir.

NTFS ve FAT32 dosya sistemlerini karşılaştırma

Exfat olarak da deneyebilirsin.

Başka programları deneyebilirsin ama benim denediklerimin tamamı render attığı için insanı pes ettirecek kadar uzun sürüyordu. Denemediğim için ne kadar uzun süreceğine dair bir şey diyemem ama bir diğer olasılık da programın desteklediği formatlara dosyanı dönüştürmek olabilir.

NTFS ve FAT32 dosya sistemlerini karşılaştırma

Exfat olarak da deneyebilirsin.

aynen ex fat olarak biçimlendirirsen telefon kartı görecektir ve istediğin boyutlu dosyaları atabilirsin. tek sıkıntılı yanı evinde film izlemek için tv box yada media player varsa görmüyor ex fat biçimlerini ( usb mi ex fat yapmıştım media playerim görmedi )

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı