FAT32 halinde olan USB'yi tekrardan eski haline nasıl döndürebilirim?

formatcocuk

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
SanDisk
Biçimlendir dediğimde sadece NTFS'e çevirebiliyorum fakat ben bunu USB'ye geri çevirmek istiyorum. Çok araştırdım fakat derdimi çözümlemek için doğru kaynağı veya çözümü bulamadım. Yardımcı olabilecek ve çözümleyebilecek varsa ne mutlu bana. İyi forumlar.

Biçimlendir dediğimde sadece NTFS'e çevirebiliyorum fakat ben bunu USB'ye geri çevirmek istiyorum. Çok araştırdım fakat derdimi çözümlemek için doğru kaynağı veya çözümü bulamadım. Yardımcı olabilecek ve çözümleyebilecek varsa ne mutlu bana. İyi forumlar.
Dİskpart kullanmayı denedin mi?

NTFS olarak normal bir şekilde kullanabiliyorsunuz zaten.

USB'yi format USB'si yaptınız ve şimdi normal haline mi çevirmek istiyorsunuz?

@formatcocuk

Dİskpart kullanmayı denedin mi?

Çok kez. Clean komunutu kullandıktan sonra disk yöneticisine girip biçimlendirmem dahi işe yaramıyor.
NTFS olarak normal bir şekilde kullanabiliyorsunuz zaten.

USB'yi format USB'si yaptınız ve şimdi normal haline mi çevirmek istiyorsunuz?

Disk yöneticisine girdiğimde çıkarılabilir disk olarak gözüküyor. Bu Bilgisayar'a giriş yaptığımda ise gözükmüyor şu an

Çok kez. Clean komunutu kullandıktan sonra disk yöneticisine girip biçimlendirmem dahi işe yaramıyor.

Disk yöneticisine girdiğimde çıkarılabilir disk olarak gözüküyor. Bu Bilgisayar'a giriş yaptığımda ise gözükmüyor şu an.

Disk yönetiminin fotoğrafını atabilir misiniz?

Disk yöneticisine girdiğimde çıkarılabilir disk olarak gözüküyor. Bu Bilgisayar'a giriş yaptığımda ise gözükmüyor şu an
Tüm işlemleri diskpart üzerinden yap

Disk yönetiminin fotoğrafını atabilir misiniz?
1643192319096.png

Tüm işlemleri diskpart üzerinden yap
işe yaramıyor.

Geri
Yukarı