Fatura kesilirken kimin adına kesilmeli?

Olur tabi kardeşim bu nasıl soru? Sen kullanacaksan kendi bilgilerini ver.
Hocam yanlışlık olmasın, fatura kesilirken vergi levha no ile eniştenizi TC'si ve ismi yer almalı faturada. Sen bu fatura ile servise kendin gidersen de sorun yaşamazsın ama faturada tutarsızlık olmasın. İsim ve TC uyuşsun.

Olur tabi kardeşim bu nasıl soru? Sen kullanacaksan kendi bilgilerini ver.
Kardeşim internet üzerinden verdiğim geçmiş sipariş de Ad Soyad felan vermedim,
Direk dükkan ismini verdik ondan soruyorum beğenemedin mi?
Olur tabii kardeşim bu nasıl soru? Sen kullanacaksan kendi bilgilerini ver.

Bu nasıl soru faturayı adama vergiden düşsün diye kestirtmek istiyorum zaten.
Benim dükkanım mı var.

Kardeşim internet üzerinden verdiğim geçmiş sipariş de Ad Soyad falan vermedim,
Direk dükkan ismini verdik ondan soruyorum beğenemedin mi?

Tamam kardeşim sen kendi T.C.'ni ver. Sonra isim olarak da faturada "Enişte'nin Yeri" yazsın. Faren bozulunca görürsün garantiye.
Bu nasıl soru faturayı adama vergiden düşsün diye kestirtmek istiyorum zaten.
Benim dükkanım mı var.
Vergiden düşsün istiyorsan TC'sini değil vergi numarasını vereceksin. Biraz kafanı kullan.

Tamam kardeşim sen kendi T.C.'ni ver. Sonra isim olarak da faturada "Enişte'nin Yeri" yazsın. Faren bozulunca görürsün garantiye.

Vergiden düşsün istiyorsan TC'sini değil vergi numarasını vereceksin. Biraz kafanı kullan.
İkisi de kabul oluyor sen kafanı kullan bir yere bırakmışsın anlaşılan.
Hocam yanlışlık olmasın, fatura kesilirken vergi levha no ile eniştenizi T.C.'si ve ismi yer almalı faturada. Sen bu fatura ile servise kendin gidersen de sorun yaşamazsın ama faturada tutarsızlık olmasın. İsim ve T.C. uyuşsun.

Teşekkürler dediğiniz gibi yaptım,
Servis konusunda tereddütüm vardı sadece o da gitti.
Hiç garantiye ürün vermediğim için bilmiyorum, TC vesaire isterler yetkili servis alan kişinin aynı olduğunu onaylamak için diye düşünmüştüm.

İkisi de kabul oluyor sen kafanı kullan bir yere bırakmışsın anlaşılan.
Ben kabul olmuyor demedim. Eniştenin TC'sini ve dükkanının ismini verirsen tutarsızlık çıkmaz sen kendi TC'ni vermişsin başkasının ismi ile TC'nin tutmasını bekliyorsun. Garantiye düşünce sence bakmayacaklar mı isim ile TC'nin uyuşmadığına? Yazı yazıyorsun ama ne yazdığından haberin olsun biraz. Dükkan üzerine kayıt yaparsan TC'de olur vergi numarası da. Kendi TC numaran ile kayıt yaparsan mecbursun kendi adını soyadını vermeye. Daha da anlamazsan zaten cevap yazma konuya doktor randevusu al.

Teşekkürler dediğiniz gibi yaptım,
Servis konusunda tereddütüm vardı sadece o da gitti.
Hiç garantiye ürün vermediğim için bilmiyorum, TC vesaire isterler yetkili servis alan kişinin aynı olduğunu onaylamak için diye düşünmüştüm.
Daha önce belirttiğim gibi olur da dükkanın başına bi şey gelirse (hırsızlık, deprem, yangın vs...) sigortadan "benim dükkanımda bu da vardı" diye gösterip parasını talep etmek.

Böyle bir şey olursa otomatik olarak da garanti iptal oluyor değil mi hocam?
Hiç o aşamaya gelmedim bilgim yok. Sigorta firması ile Teknik Servis aynı sistem üzerinden seri numarası falan ile kontrol ediyorlar ise aynı sistem üzerine işlerler cihazın geçmişini ve böylece servis garantisi de ortada ürün olmadığı için biter. Ama dediğim gibi benim bahsettiğim kaza dükkanın başına gelirse de mouse'a değil dükkana üzülürsünüz bence.

Geri
Yukarı