Faturalı hat nasıl çalışıyor?

• Konuyu başlatan Rob
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 133
Almanızı önermem ya çok keserler durduk yere fiyat bindirirler yok telsiz yok şu bu ücreti derler.
Sonrasında 1-2 gün verirler son ödeme tarihi diye sms atarlar sanırım max 29 mayıs ama fiyat bindirebilirler dikkat.. Müşteri temsilcisi ile görüşmek en kesini olacaktır.

Bildiğim kadarıyla 3 gün için tüm paket ücretini almazlar. Hesaplayıp 3 günün ücretini yansıtırlar. Turkcell'de bu şekildeydi en azından.

Almanızı önermem ya çok keserler durduk yere fiyat bindirirler yok telsiz yok şu bu ücreti derler.
Sonrasında 1-2 gün verirler son ödeme tarihi diye sms atarlar sanırım max 29 mayıs ama fiyat bindirebilirler dikkat.. Müşteri temsilcisi ile görüşmek en kesini olacaktır.
Geçtim zaten hocam geçmeden önce fatura kesim tarihini göremedim zaten.

Faturasiz paketten daha uyguna geliyordu hocam ondan geçtim.

Geçtim zaten hocam geçmeden önce fatura kesim tarihini göremedim zaten.

Faturasiz paketten daha uyguna geliyordu hocam ondan geçtim.
Evet ama görürsünüz birkaç gün sonra uygun mu değil mi :/
Durduk yere ek olarak +100 +150 yok aybaşı tahsilatı yok geciktirme mühleti yok telsiz ücreti yok destek şu bu uygulaması..

Evet ama görürsünüz birkaç gün sonra uygun mu değil mi :/
Durduk yere ek olarak +100 +150 yok aybaşı tahsilatı yok geciktirme mühleti yok telsiz ücreti yok destek şu bu uygulaması..
Hocam paketlerin her gün fiyatı arttığı için taahhütlü mantıklı geldi bana açıkçası ondan geçiş yaptım kullandığım faturasiz paketin fiyatı 3 kere arttı.

Ben mobil veriyi az kullanan birisi olduğum için faturasız kullanıyordum, internete ihtiyacım olursa paket alıyordum.
Son zamanlarda faturasız internet paketlerinin fiyatı öyle bir çıktı ki mobil veri kullanmayan birisi olarak faturalıya geçmek daha uygun oldu.
Zaten operatörler de her fırsatta faturalıya geçmeniz için ellerinden geleni yaparlar, sanırım bu sebepten faturasız fiyatlarını arttırıp faturalıya zorluyorlar.

Ben mobil veriyi az kullanan birisi olduğum için faturasız kullanıyordum, internete ihtiyacım olursa paket alıyordum.
Son zamanlarda faturasız internet paketlerinin fiyatı öyle bir çıktı ki mobil veri kullanmayan birisi olarak faturalıya geçmek daha uygun oldu.
Zaten operatörler de her fırsatta faturalıya geçmeniz için ellerinden geleni yaparlar, sanırım bu sebepten faturasız fiyatlarını arttırıp faturalıya zorluyorlar.
Ben de sizin gibi az kullanıyorum hocam dediğiniz gibi faturasiz paketlerin fiyatı artışta olduğu için faturaliya geçmek mantıklı oldu.

@k0ca kafa Hocam en basta yazdigim soru hakkında bir bilginiz var mıdır acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı