Faturalı hattan BİMCELL'e geçiş için öneriler

odunq

Hectopat
Daha fazla  
Tcell faturalı kullanıyorum henüz teklif gelmedi ama taahhüt bitmek üzere en uygun kampanya şu anda kullandığımın iki katından fazla. Daha uygun bir tarife düşünüyorum. BİMCELL tarifeleri uygun geldi ama faturasız sanırım. Faturalıdan geçerken veya daha sonra BİMCELL'den başka operatöre faturalıya geçmek istediğim zaman ek ücret vs. çıkıyor mu bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum.

Ayrıca uygun fiyatlı başka tarife de olabilir ortalama 4-5 GB ve 750dk benim için yeterli. Vodafone kesinlikle düşünmüyorum. Çalıştığım yerde çekim sorunu var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bimcell faturasız.
Cayma bedeli olmaz. Uzun zamandır kullanıyorum.
TT altyapısını kullanıyor uygulama aynı sil süpür var.

Vodafone sitesinde bir kişiye özel paket seçeneği var ben de uygun paket için pttcel falan gezinirken onu keşfettim 15gb internet dk sms paketini 120 yerine 85 e aldım. Sana özel seçeneğiydi sanırım paketleri gezinirken sağda çıkıyor.

Bimcell faturasız.
Cayma bedeli olmaz. Uzun zamandır kullanıyorum.
TT altyapısını kullanıyor uygulama aynı sil süpür var.
Telekom altyapısı olduğunu biliyorum evet. Çekim durumu aynıdır herhalde. Uygulama vs kullanmıyorum onlar önemli değil benim için. Faturalıdan faturasıza, daha sonra tekrar faturalıya geçme durumu olursa onda nasıl bir durum oluyor merak ediyorum.
Tek kötü tarafı taahhüt olmadığı için 3 ayda bir zam geliyor.
Doğru öyle bir yanı da var ama zam olsa dahi seneye kadar taahhütlünün fiyatına bile gelmez sanırım.
Vodafone sitesinde bir kişiye özel paket seçeneği var ben de uygun paket için pttcel falan gezinirken onu keşfettim 15gb internet dk sms paketini 120 yerine 85 e aldım. Sana özel seçeneğiydi sanırım paketleri gezinirken sağda çıkıyor.
Teşekkürler. Vodafone ile sıkıntı yaşadığımı belirtmiştim.
Vodafone kesinlikle düşünmüyorum. Çalıştığım yerde çekim sorunu var.

Ek olarak BİMCELL'den faturalı hatta geçiş yapan varsa ek ücret vs durumu hakkında yorum varsa alabilirim lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı