Faturasız iPhone 13 alınır mı?

cekicek31

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an Bulgaristan'dayım ve bir iPhone almaya karar verdim ve telefonu kutusu açılmamış bir şekilde sahibindene benzeyen bir siteden alacağım adam normalden 100 euro ucuza veriyor ama faturası yok alırsam başıma bir sorun gelir mi? Burada kargolar da ürünü deneyip alıyoruz ama aldıktan sonra kilitlenebilir mi?

Normalde faturasız ikinci el ürünü Apple servisine götüremezsin Türkiye'de.

Arkadaşlar şu an Bulgaristan'dayım ve bir iPhone almaya karar verdim ve telefonu kutusu açılmamış bir şekilde sahibindene benzeyen bir siteden alacağım adam normalden 100 euro ucuza veriyor ama faturası yok alırsam başıma bir sorun gelir mi? Burada kargolar da ürünü deneyip alıyoruz ama aldıktan sonra kilitlenebilir mi?
100 euro az ödemek için neden 2 yıllık garanti hakkını yakasın?

Çalıntı olup olmadığını nasıl kanıtlayacaksın faturasız?

Zaten tax free ile o 100 euroluk farkı geri alıyorsunuz. Bence riske gerek yok. Bayiden alın ve tax free belgesi isteyin. Yanlış hatıtlanıyırsam %18'i geri veriliyordu.

Arkadaşlar vatandaşım vergi geri alacağım yok telefon 500 Euro'ya geliyor ve satıcı pek çok telefon satıyor.

Çalıntı olup olmadığını nasıl kanıtlayacaksın faturasız?

Seri numarası elimde mevcut seri numarasından çalıntı olup olduğunu anlayabilir miyim?

Arkadaşlar telefonu aldım puanlık bir sıkıntı yok hepinize teşekkür ederim, bu arada şarj cihazı olarak ne almalıyım? Şarjım çok az.

Geri
Yukarı