Faturaya ek telefon tavsiyesi

Mi 11 Lite hoşuma gitti. Aylık 1.969₺ 3 ay taksit yapıyorlarmış. 4.600₺'de peşin fiyatına sayıyorlar. İster peşin, ister taksit olarak alabiliyorum aslında. İlgileneceğim, görünüşü de hoşuma gitti.
6 GB RAM sadece oyun için değil ki? Uzun kullanacağım diyorsunuz telefonda 2 GB RAM olsa uzun kullanamazsınız ki. Mi 11 Lite sizin için güzel seçim olur. iPhone fiyatlarına çıkarsanız boşa para harcamış olursunuz. İhtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılıyor Mi 11 Lite ve Realme 7 Pro.

Kızgınlığım TürkTelekom'a hocam, üzerinize alınmayın. Xiaomi Mi 11 Lite o zaman kesin tercih gibi. Peşin alabilmek için ay başını beklemem gerek sadece o kadar. Belki beklemek yerine gider taksit ile alırım belki beklerim. Teşekkür ediyorum.
Alışveriş kredisi seçeneği de sunuyor. Ona rağmen Türk Telekom'dan hala ucuz.

Türk Telekom'dan taksitli alırsan da 5.907 TL yapıyor.

Alışveriş kredisi seçeneği de sunuyor. Ona rağmen Türk Telekom'dan hala ucuz.

Türk Telekom'dan taksitli alırsan da 5.907 TL yapıyor.
Zaten özellikle mesajda kızgınlığım size değil TürkTelekom'a diye belirttim hocam :) Kredi kartımın limiti maalesef taksitli alışveriş için yetersiz. 1.000 lira limitim olduğu için peşin olarak satın almak daha iyi olacaktır. 15 gün daha beklerim önemli değil.

Zaten özellikle mesajda kızgınlığım size değil TürkTelekom'a diye belirttim hocam :) Kredi kartımın limiti maalesef taksitli alışveriş için yetersiz. 1.000 lira limitim olduğu için peşin olarak satın almak daha iyi olacaktır. 15 gün daha beklerim önemli değil.
Bir ay nakit yerine kredi kartı kullan ertesi ay limiti hemen arttırırlar. 8.900 limit verdiler bana hepsini kullansam geri ödeyemem haberleri yok. :D

Bir ay nakit yerine kredi kartı kullan ertesi ay limiti hemen arttırırlar. 8.900 limit verdiler bana hepsini kullansam geri ödeyemem haberleri yok. :D
KYK Borcumu henüz ödemediğimden dolayı limit artımına gitmiyorlar maalesef, ben de inat ettim ödememek konusunda. İstesem 3 ayda öderim de, garip bir inada bindim.

Faturaya ek telefon almak parayı çöpe atmak olur. Bir kaç gün önce ING faizsiz 5 bin lira kredi verdi hala devam ediyor mu ya da şartları nedir araştırın derim.

Geri
Yukarı