Favori Assassin's Creed oyununuz nedir?

Optimizasyon cozulmez muhtemelen. Oyunun motoru ile ilgili galiba.

Optimizasyon düzelmez ise oyunu nasıl oynayabiliriz. Neden son çıkan oyunların yüzde 80'inde optimizasyon sorunu var. Daha düne kadar PC oyuncuları yok oluyor haydi bir şeyler yapalım diyen şirketler neden PC kullanıcılarını konsola itiyor. Eskiler iyiydi iyiydi.

Optimizasyon düzelmez ise oyunu nasıl oynayabiliriz. Neden son çıkan oyunların yüzde 80'inde optimizasyon sorunu var. Daha düne kadar PC oyunları yok oluyor haydi bir şeyler yapalım diyen şirketler neden PC kullanıcılarını konsola itiyor. Eskiler iyiydi iyiydi.
Bilincli eskitmenin parcasi. NVIDIA, AMD kart satsin diye yapiliyor bence.

Bilincli eskitmenin parcasi. NVIDIA, AMD kart satsin diye yapiliyor bence.

Bitmemiş bir oyun piyasaya sürülmez. Ama artık her sene bitmemiş oyunlarla karşılaşıyoruz. Bitmemiş bir oyun derken sadece sorunları olan değil, hikayesi kötü olan oynanış açısından tatmin etmeyen oyunlar da bitmemiştir benim için. Her sene bir AC oyununun çıkması saçma ve yersiz. CDPR gibi insanlara bitmemiş oyunu her şey düzgünmüş gibi satmak oyun için görselleri paylaşmayı yasaklamak oyun çıkınca satıp insanlardan özür dileyip dolandırmak ta yersiz. Sonra GTA neden çok iyi, RDR2 neden her yönüyle fazla iyi biraz düşünürsek cevabı alırız.

Templar olmak daya iyi bence. Seri bozdu ya templar olmak için de seri başlatmaları lazımdı Rogue gibi böyle daha iyi olurdu veya shay ile connor kenway karşılaşmalı oyun falan.

Kardeşim AC II yi tam yaşında ve zamanında oynamış birine başka AC oyununu sevdiremezsin.

Black Flag en iyisi diyenler oyun oynamasın.

Ben sıkıldım yarıda bırakmıştım. Niye herkes Black Flag en iyisi der bunca sene hiç anlamadım. Ama çok sıkıcıydı be.

Kardeşim AC II yi tam yaşında ve zamanında oynamış birine başka AC oyununu sevdiremezsin.

Ben sıkıldım yarıda bırakmıştım. Niye herkes Black Flag en iyisi der bunca sene hiç anlamadım. Ama çok sıkıcıydı be.

Hikaye sıfır, gemi savaşı desen güzel değil. Zaten beğenenler gemi savaşı için beğeniyor bana göre en kötü oyun zar zor bitirdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı