Favori oyun önerisi

witcher3fan

Picopat
Daha fazla  
Favoriniz olan bütün oyunlardan öneri yapar mısınız? Bilindik bilinmedik fark etmez çünkü hiç bulamıyorum oyun.

Favoriniz olan bütün oyunlardan öneri yapar mısınız? Bilindik bilinmedik fark etmez çünkü hiç bulamıyorum oyun.

Benim yazdığım başlık çok daha anlamlı ve güzeldi bu modlar niye saçma sapan başlıklara karışıyor benim yazdığım daha iyiydi.

Benim yazdığım başlık çok daha anlamlı ve güzeldi bu modlar niye saçma sapan başlıklara karışıyor benim yazdığım daha iyiydi.

1.Half-Life serileri 2.Dark messiah 3.return to Castle Wolfenstein 4.Halo serileri, bu saydıklarım en kaliteli oyunlar kesinlikle bakın derim.

Sekiro, Metro Exodus(hikaye için önce ilk iki oyunun oynanması lazım.) Elden Ring, Dark Souls serisi, RDR2, TLOU part 1 ve 2.

1.Half-Life serileri 2.Dark messiah 3.return to Castle Wolfenstein 4.Halo serileri, bu saydıklarım en kaliteli oyunlar kesinlikle bakın derim.

Öneriniz için teşekkür ederim

Favori oyunum GTA 4 onu öneririm.

GTA san vice 4 5 hepsini oynadım ama 4 kasıyordu ve çok yavaş geldi hiç oynayamadım

Sekiro, Metro Exodus(hikaye için önce ilk iki oyunun oynanması lazım.) Elden Ring, Dark Souls serisi, RDR2, TLOU part 1 ve 2.

Metro oynadım ama hep bir yerde takılıyordu bir de Sekiro dün denedim 5 kişiyi öldürdüm ilk boss birkaç kez öldürdü zor diye sinirlendim çıktım Dark Souls ve Elden Ring bakacağım ama bunlar da zor diye biliyorum RDR2 oynuyorum ama TLOU part 1 Steam de sistem gereksinimlerim yetmiyor part 2 PC de yok diye biliyorum.

Öneriniz için teşekkür ederim.

GTA san vice 4 5 hepsini oynadım ama 4 kasıyordu ve çok yavaş geldi hiç oynayamadım.

Metro oynadım ama hep bir yerde takılıyordu bir de Sekiro dün denedim 5 kişiyi öldürdüm ilk boss birkaç kez öldürdü zor diye sinirlendim çıktım Dark Souls ve Elden Ring bakacağım ama bunlar da zor diye biliyorum RDR2 oynuyorum ama TLOU part 1 Steam de sistem gereksinimlerim yetmiyor part 2 PC de yok diye biliyorum.

Dark Souls serisi ve Elden Ring'de zor oyunlar evet. Sekiro ile aynı firma tarafından yapıldılar. Evet TLOU part 2 PC de yok.

PES 2019'da (ya da herhangi bir pes veya serisi olabilir) şampiyonlar ligi, dünya kupası. Sadece eğlenmek için açar 3-4 saat kupa oynardım. Hem oynayıp yandan da tabletle bi sohbet-muhabbet videosu açıp dinlemek 3-4 saat dünyadan koparıyordu beni.

CoD serileri Last of Us Detroit.

PES 2019'da (ya da herhangi bir pes veya serisi olabilir) şampiyonlar ligi, dünya kupası. Sadece eğlenmek için açar 3-4 saat kupa oynardım. Hem oynayıp yandan da tabletle bir sohbet-muhabbet videosu açıp dinlemek 3-4 saat dünyadan koparıyordu beni.

Kol olsa oynarım çok güzel olurdu ama klavye ile zor oluyor

CoD serileri Last of Us Detroit
bahsettiğiniz oyun detroit become human mı onu almayı düşünüyordum nasıl bir oyun

Yeni konular

Geri
Yukarı