Favori sağ bekleriniz neler?

@Silinen üye hangi yön olarak pasaportu iyi evet savunması da biraz iyi ama onun dışında bütün özelliklerde ferdi çok daha önde. Ki derbide gördük biraz fizikli oyuncu gelince çok kötü oynadı normalde kırmızıdan atılması da lazımdı formsuz rash dışı iyi performans göstermedi.

@NNUE ferdi varken ikinci.

Sizinle neredeyse 1 yıl önce falan da tartışmıştık sanırım bir konuda tam hatırlamıyorum. Boey ferdiden açık ara daha üstün bir bek. Ferdinin defansı bildiğin dümdüz çok kötü. Bir iki yıldır söylüyorum bunu. Fenerin zamanında Dinamo Kiev'e elenme sebeplerinden biri de ferdiydi. Şu anda defans özelliklerini pek geliştirmiş sayılmaz. Hücum katkısı iyi ama defansı gerçekten çok kötü. Avrupa da büyük takımlarda hatta İngiltere'nin orta seviye takımlarında oynayabilecek bir bek değil. Kanat oynar hatta orta saha oynar bek oynamaz. Ferdinin başarısı sadece Anadolu kulüplerine karşı olan maçlar ve adını bile söyleyemediğimiz konferans ligi takımlarına karşı. Boey ise formunda olan Rashford ve Sane'yi oynatmadı maç boyu. Bayernde gördü alıyor zaten. Savunması iki mücadelesi, hızı, fiziği çok çok daha iyi, ki bir bek için en önemli özellikler bunlar zaten. Ferdi üst seviye kanatlara karşı çaresiz kalır. Boey'in tek eksik yanı ortası ki bu da çok önemli bir eksik eğer onu da geliştirirse önümüzdeki 10 yılın en iyi sağ beki olma potansiyeli var. Ama Ferdinin defanstaki ciddi eksiklerini yıllardır geliştirememesi iyi bir bek olmadığını, olamayacağını gösteriyor.

@Silinen üye hangi yön olarak pasaportu iyi evet savunması da biraz iyi ama onun dışında bütün özelliklerde ferdi çok daha önde. Ki derbide gördük biraz fizikli oyuncu gelince çok kötü oynadı normalde kırmızıdan atılması da lazımdı formsuz rash dışı iyi performans göstermedi.
O yüzden 40 milyona Bayern'e gitti değil mi?

@Silinen üye 30'a gitti ferdide o paralara gidecektir.

@NNUE Saneye karşı gayet iyi oynadı üstüne gol de attı 2 sene önce boey bedelsiz gönderilecekti ondan o kadar geçmişe gitmek gerekli değil. Ferdinin savunma olarak kötü oynadığı nerdeyse maç yoktu bu sezon ki yanında Samet Oosterwolde olmasına rağmen. Boey clde Bayern ve ilk Manu maçını cidden iyi oynasa da derbilerde baya vasatti. Ferdi için Almanya Gs Ts Bjk Ads Rize gibi üst sıralardaki takımlara karşı gayet iyi oynadı.

Boeyde hücum katkısı olarak kendini geliştirmezse Bayernde zor tutunur.

Son düzenleme:
@Silinen üye 30'a gitti ferdide o paralara gidecektir.

@NNUE Saneye karşı gayet iyi oynadı üstüne gol de attı 2 sene önce boey bedelsiz gönderilecekti ondan o kadar geçmişe gitmek gerekli değil. Ferdinin savunma olarak kötü oynadığı neredeyse maç yoktu bu sezon ki yanında Samet Oosterwolde olmasına rağmen. Boey CL'de Bayern ve ilk Manu maçını cidden iyi oynasa da derbilerde bayağı vasatti. Ferdi için Almanya GS TS BJK Ads Rize gibi üst sıralardaki takımlara karşı gayet iyi oynadı.

Boeyde hücum katkısı olarak kendini geliştirmezse Bayernde zor tutunur.

Boey'in hücüm katkısı kötü değil. Çok tempolu kenardan çok iyi yardım ediyor. Kenarda mücadele edip topu içeri çeviriyor ama kenardan ortaları iyi değil tek sıkıntısı o zaten. Ferdi GS maçında iyi değil kötüydü hatta. Boey ile girdiği ikili mücadelelerde yok oldu zaten. Top ayağından kaçıyordu hatta. Boey 2 sene önce gidecekti evet ama adam kendini geliştirdi işte. Ama Ferdi'de bu yok. İkili mücadelesi yok, savunma bilgisi hiç yok. Fener maçında gayet iyi oynadı adam. Öve öve bitirilemeyen Tadic'i kenara almak zorunda kaldı İsmail Kartal. Ferdi'ye de üstünlüğü kurdu.

@NNUE bak işte çok güzel belli ettin futboldan nasıl anladığını 17 ikili mücadelenin 12sini kazanan Ferdiyle iki mücadelelerde ezildi diyip 8 ikili mücadelenin 1 ni kazanan normalde kırmızıdan atılması gereken boeye iyi oynadı diyerek.

@NNUE bak işte çok güzel belli ettin futboldan nasıl anladığını 17 ikili mücadelenin 1ikisini kazanan Ferdiyle iki mücadelelerde ezildi deyip 8 ikili mücadelenin 1'ni kazanan normalde kırmızıdan atılması gereken boeye iyi oynadı diyerek.

İstatistikleri hatırlamıyorum. Boey neden atılmalıydı onu da hatırlamıyorum o dönem fenerlilerin boşa ağladığını hatırlıyorum sadece. Maçta izlediğimi söylüyorum ferdi boeyle girdiği her mücadelede topu kaybetmişti. Sizin futboldan ne kadar anladığınız Ferdinin Boey'den daha iyi bir bek olduğunu savunmanızla baştan beri belli oluyor zaten. Başka hiçbir yerde hiçbir ülkede karşılaştırılmaz bu oyuncular. Bayern yetkilileri duysa gülüp geçer. Adamlar biliyor ferdi diye bir oyuncunun varlığını daha iyi olsa onlar da düşünürlerdi en azından ferdiyi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı