Fazla gelişmemiş bölgelerde hangi internet firması kullanılmalı?

AnilAtes

Decapat
Mersin/Anamura taşındık ve biz önceden İstanbul’da superonline kullanıyorduk. Superonline Anamur’da altyapısı olmadığını söyledi. Böyle fazla gelişmemiş yerlerde en iyi internet şirketi hangisi?

Mersin/Anamura taşındık ve biz önceden İstanbul’da superonline kullanıyorduk. Superonline Anamur’da altyapısı olmadığını söyledi. Böyle fazla gelişmemiş yerlerde en iyi internet şirketi hangisi?
En iyisi demek yanlış olur bence. Hepsini arayıp verebilecekleri maksimum hızları sorsan iyi olur.

Bir de şuna dikkat et, kendini uyanık zanneden bu firmalar 40 MBit hız veriyoruz derler ama aslında imzalanan taahhütte 40 MBit'e kadar diye geçer. Yani anlaştıktan sonra Sana 30 Mbit internet verdikleri zaman "Efendim biz zaten böyle belirtiyoruz" diye kıvırırlar. Mümkünse dene, performansını beğenmeyince iptal et hemen. Özellikle ana arter olmayan kenar yerlerde asla sana vermeyi vaadettikleri hızları göremiyorsun.
Hayır ben her ay faturamı öderken size 50 liraya kadar para ödeyeceğim diyor muyum, ne dediysek onu veriyorum değil mi. Sizin bu işgüzarlığın nedir arkadaş. İşte bunlar hep az gelişmiş hukuk sistemi.
Neyse konuyu dağıtmayayım, çekileyim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı