Fazla ping yapmayan internet önerisi

Hacılar ayıptır sorması hangi il ve semtte oturuyorsunuz :D.
Ha bu arada Nperf uygulamasını indirirsen bölgende yapılan testlere gore hangi sağlayıcının daha iyi olduğunu gösteriyor.
Ordu ilinin İkizce ilçesinde yaşıyorum. Dediğin testi yapıcam, bende merak ettim.

40-45 ping mi? Adres yazar mısın yanında yaşamak istiyorum :D.
Arkadaşın 40-45 ping dediği büyük ihtimal skor tablosunda yazandır. Oyun içerisinde net_graph'daki değerler gerçek olanlar. Net_graph açıkken oyundan ekran görüntüsü eklerse daha net belli olur. Ya da ping vie.valve.net sonucu ekleyebilir. 40-45ms'yi net_graph'ta görüyorsa çok iyi değerler.

Kendim hariç Türkiye'den Valve sunucularına 40ms veya altında değerler alana hiç rastlamadım/görmedim. Keşke daha iyi altyapılar olsa ama maalesef.

Mirage-T.jpg

Mirage-CT.jpg

Bu arada profiline Türk bayraklı Köksal Baba'nın fotoğrafını ekleyen kişi Bulgaristan'dan bağlanıyordu.

Arkadaşın 40-45 ping dediği büyük ihtimal skor tablosunda yazandır. Oyun içerisinde net_graph'daki değerler gerçek olanlar. Net_graph açıkken oyundan ekran görüntüsü eklerse daha net belli olur. Ya da ping vie.valve.net sonucu ekleyebilir. 40-45ms'yi net_graph'ta görüyorsa çok iyi değerler.

Kendim hariç Türkiye'den Valve sunucularına 40ms veya altında değerler alana hiç rastlamadım/görmedim. Keşke daha iyi altyapılar olsa ama maalesef.

Mirage-T.jpg

Mirage-CT.jpg

Bu arada profiline Türk bayraklı Köksal Baba'nın fotoğrafını ekleyen kişi Bulgaristan'dan bağlanıyordu.
Siz söyleyince aklima geldi benim de :D. O zaman normal bende de öyle.

Superonline Millenicom Türk Telekom gıbırnet.
Tamamen oturduğunuz yere konuma bağlı olan bir şey hocam. Genelde Türk Telekom'a sövüyorlar ping konusunda. Ancak ben 16 Mbps, 0.5 upload kullanmama rağmen yıllardır CS:GO'da 40-45 ping ile oynamaktayım. 😊

Superonline Türk Telekom GIBIRNet Millenicom candır.
Eğer alt yapınız varsa UyduNet'i tek geçerim.

Ping sorunu var ama.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı