Fazla RAM kullanımı

ZerefDragneel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
localhost
Selamlar geçen gün görev yöneticisinde gezinirken RAM kısmında donanıma ayrılmış 72 MB RAM gördüm. Sebebi nedir ve neden olur?

2. olarak Windows 10'da gereksiz bulduğum yazdırma gibi çoğu hizmeti kapattım. Boşta (MSI Afterburner açık) %46 falan kullanılıyor RAM ve kullananların çoğu Windows hizmetleri. Yani şu an 200 TL param var.

DDR3 1600 MHz 8 GB RAM almayı düşünüyorum tabii 100 TL biriktirince sizce babamdan borç alıp direkt almalı mıyım? Yoksa 2 GB dayanır mı? (sistem 64 Bit)

Selamlar geçen gün görev yöneticisinde gezinirken RAM kısmında donanıma ayrılmış 72 MB RAM gördüm. Sebebi nedir ve neden olur?

2. olarak Windows 10'da gereksiz bulduğum yazdırma gibi çoğu hizmeti kapattım. Boşta (MSI Afterburner açık) %46 falan kullanılıyor RAM ve kullananların çoğu Windows hizmetleri. Yani şu an 200 TL param var.

DDR3 1600 MHz 8 GB RAM almayı düşünüyorum tabii 100 TL biriktirince sizce babamdan borç alıp direkt almalı mıyım? Yoksa 2 GB dayanır mı? (sistem 64 Bit)
Fazla ram kullanımlık bir durum göremedim. Ram nin az olması bu durumu oluşturuyor. 72mm gayet iyi bende 168 mb ayrılmış durumda.
En kısa sürede ram takviyesi yapmanı tavsiye ederim. Pc rahatlar, gözler görülür bir performans artışı oluşur.

Fazla RAM kullanımlık bir durum göremedim. RAM'nin az olması bu durumu oluşturuyor. 72mm gayet iyi bende 168 MB ayrılmış durumda.
En kısa sürede RAM takviyesi yapmanı tavsiye ederim. PC rahatlar, gözler görülür bir performans artışı oluşur.

Opera GX ortalama 34 saniyede açılıyor çok fazla bende takviye isterim ama dediğim gibi.

Geri
Yukarı