Fazladan yetkiye sahip olan rütbe sistemi önerisi

Son zamanlarda sosyal için açılan öneri konularının tamamı kaos yaratma odaklı.
Bence sosyal şu anki haliyle oldukça iyi.
Sadece "sosyal tayfı" hariç, bazı troll olmadığını kanıtlamış kişilere mesaj yazmak için verilen zaman aşımı verilmese hoş olurdu.

Kaos değil bu özellik bir forumda da var ve gayet güzel çalışıyor.

Moderatörlük zaten gönüllülükle yapılıyor diye biliyorum. Yani yapan kişi bu sorumlulukları kendi isteğiyle üstleniyor ve bilincinde.
Gene gereksiz.

Gönüllü bir işi yapan herhangi birini hor kullanma hakkımız mı var? Yani kendilerine vakit ayırmasını istiyor sadece modların.

11 yaş konu ve önerilerine hoş geldiniz.
Şimdi 11 yaşında olduk.....
Hocam gayet basit bir çözüm var, konuda ve mesajlarda köşede rapor var belki görmüşsünüzdür. Oraya yazın bu mesaj yanlış bilgi veya bu konunun başlığı yanlış, içeriği yanlış vs. diye onlar hemen hallediyorlar zaten. Ben geçenlerde konuyu yanlış anlamışım rica ettim hemen sildiler mesajımı mesela.

Hocam yine moderatörlere gidiyor. Sadece moderatör özellikleri için değil başka özellikler de olur, forumda çok aktif olan bir kişi için ödül gibi.

11 yaş konu ve önerilerine hoş geldiniz.
Daha önceki mesajlarında da denk geldim sürekli bir yaş muhabbeti ve azarlama dürtüsü içerisindesin. Niye bu kadar takıntılısın? 50 yaşında da olsan 60 yaşında da olsan ne yazar boş yaşamışsan? Bu kadar dert edinme bu yaş meselesini bence kendine. İnsanları yaşlarına göre yargılamayı bırak.

Daha önceki mesajlarında da denk geldim sürekli bir yaş muhabbeti ve azarlama dürtüsü içerisindesin. Niye bu kadar takıntılısın? 50 yaşında da olsan 60 yaşında da olsan ne yazar boş yaşamışsan?

Boş verin bu tarz insanlar genelde sosyal statü olarak altlardalar ve sosyal medyada insanları küçümseyerek zevke geliyorlar.

Hocam yine moderatörlere gidiyor ve ben bunu sadece moderatör özellikleri için değil başka özelliklerde olur forumda çok aktif olan bir kişi için ödül gibi.

İşte hocam hani gerek yok, şöyle düşünün kişi bilgisinden ne kadar emin orası meçhul bir durumda. Mesela ben en az 2 günde 1 burada takılıyorum ama bir şeyde kusurum olsa başkaları hemen düzeltiyor. Diyelim bu ünvanı alan kişi yanlış biliyor ve doğru bilgiye yanlış dedi o zaman ne olacak? Ki moderatörler bile her konuya yazmıyor farkındaysanız bildikleri ilgi duydukları konuya yazıyor. Ayrıca her yazılan mesajı direkt olarak yanlış bilgi silelim de demiyorlar. Öyle biri olacak ki her konuda mesaja yanlış bilgi diyerek silme hakkı olacak. Teknoloji tanrısı gibi bir şey olmalı.

Kaos değil, bu özellik bir forumda da var. Gayet güzel çalışıyor.
İstisnalar kaideyi bozmaz.
Ayrıca taviz tavizi doğurur. Bunun sonu gelmez.

Gönüllü bir işi yapan herhangi birini hor kullanma hakkımız mı var? Yani kendilerine vakit ayırmasını istiyor sadece modların.
Moderatörler zaten isterlerse ayrılabiliyorlar görevlerinden. Forumda da birçok örneği var, şu şu sebepten dolayı bıraktım, diye.
Şu an tek yaptığınız duyar kasmak. Kimsenin hor kullandığı yok. Forum kuralları da moderatörlere ek yük bindirmeyi yasaklıyor. Gereksiz rapor göndermek vb. İçiniz rahat olabilir.

Gereksiz. Şu anda hiç gerek yok. Moderasyon ekibinin severek ve isteyerek yaptığını az çok biliyoruz. Bir sorununuz olduğunda da çözüyorlar zaten. Bu olay sadece bir "kaos" yaratır başka hiçbir şey yaratmaz ki gerekte yok zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı