FC 24 alınır mı?

zihnebendar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi PlayStation 4 Slim var bende ve arkadaşımla ortaklaşa bir şekilde (bana 660TL düşüyor) EA FC 24 almayı planlıyorum.
EA FC 24'ü 660 TL'ye almak ne kadar mantıklı?
PlayStation 4 oyuncuları sadece PlayStation 4 ve Xbox One ile eşleyebiliyor oyuncu havuzundan da şüpheliyim.
Next gen oyun maalesef PlayStation 4 olduğu için yok yani Hypermotion V bende olmayacak.
Görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
E football 2024 da sağlam değişiklikler var. Pes 13 ün hızı ve cevikligini aratmayacak gibi. Şahsen ücretsiz olsa ikisi yine de e football u tercih ederim. Bu pes hayranlığı değil, gerçek bir oynanış isteme isteği.

E football 2024 da sağlam değişiklikler var. Pes 13 ün hızı ve cevikligini aratmayacak gibi. Şahsen ücretsiz olsa ikisi yine de e football u tercih ederim. Bu pes hayranlığı değil, gerçek bir oynanış isteme isteği.
hocam sorumda pes ile ea fc'yi karşılaştırmadım playstation 4 slim'im var demiştim ve devamında sorunlardan bahsettim

O paraya daha başka şeyler yapabilirsiniz hocam, RDR2 veya GTA 5 veya Starfield. FIFA 24'ün aynı katogorideki oyun bedava, onu oynayabilirsiniz.

RDR2 bitirdim, GTA story bitirip Online kısımda da aşırı fazla oynayıp sıkılıp artık bıraktım, Starfield PlayStation'da yok maalesef PC'de de bilgisayarım kaldırmadı alıp denedim optimizasyon sorunu çok fazla oldu bende.

RDR2 bitirdim, GTA story bitirip Online kısımda da aşırı fazla oynayıp sıkılıp artık bıraktım, Starfield PlayStation'da yok maalesef PC'de de bilgisayarım kaldırmadı alıp denedim optimizasyon sorunu çok fazla oldu bende.
Hım, bilmiyordum ps4'de starfield olmadığını.
O zaman fc24 alabilirsiniz ama yine diyorum, o oyuna gereksiz para dökene kadar farklı bir oyun alabilirsin. Ama seçim senin.

Hım, bilmiyordum PS4'te Starfield olmadığını.
O zaman FC24 alabilirsiniz ama yine diyorum, o oyuna gereksiz para dökene kadar farklı bir oyun alabilirsin. Ama seçim senin.

Görüşün için teşekkürler, DotA 2 için yazılım işiyle uğraşan bir şirkette çalıştığım için büyük zamanım DotA 2 oyununda geçiyor bu yüzden FC 24 iyi bir kafa dağıtma olur diye düşünüyorum benim için. Fakat işte yazımda belirttiğim sorunlar mevcut, oyuncu havuzu, hypermotion v olmaması, grafik farkları. Para konusunda satın almak için bir sorunum yok 660TL'ye gelmiş oluyor zaten.

Görüşün için teşekkürler, DotA 2 için yazılım işiyle uğraşan bir şirkette çalıştığım için büyük zamanım DotA 2 oyununda geçiyor bu yüzden FC 24 iyi bir kafa dağıtma olur diye düşünüyorum benim için. Fakat işte yazımda belirttiğim sorunlar mevcut, oyuncu havuzu, hypermotion v olmaması, grafik farkları. Para konusunda satın almak için bir sorunum yok 660TL'ye gelmiş oluyor zaten.
Hocam şimdiden hayırlı olsun o halde, birşey olmaz. Ps5 oyuncusuyla oynasanda aynı şey olacak, ps4'dekiylede oynasan aynı şey.

Hocam şimdiden hayırlı olsun o halde, bir şey olmaz. PS5 oyuncusuyla oynasanda aynı şey olacak, PS4'tekiylede oynasan aynı şey.

Hocam şöyle bir durum var kalite açısından çok büyük fark var PS4 ile PS5 arasında. Ayrıca teşekkür ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam şöyle bir durum var kalite açısından çok büyük fark var PS4 ile PS5 arasında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam pekiya şimdilik pes oynasanız, sonra konsolu değiştirdiğinizde (PS5-Xbox sX) FC24'ü alsanız? Pesinde FIFA'dan geri kalır yanı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı