FC 24 kariyer oynanır mı?

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Epic Games'de 419TL diye aldım fakat bildiğim için almadım. Oyun için gamepadim olmadığı için kariyer oynamayı düşünüyorum. Sizce oynanır mı? Fenerbahçe başkanlık kariyeri.

Epic Games'de 419TL diye aldım fakat bildiğim için almadım. Oyun için gamepadim olmadığı için kariyer oynamayı düşünüyorum. Sizce oynanır mı? Fenerbahçe başkanlık kariyeri.
Hocam aktif olarak FC24 oynuyorum ucuzundan bir kol alsanız bile çok zevk veriyor özellikler ultimate team oynamanızı öneririm

Şampiyon yapabilecekseniz oynamaya değer şaka şaka gerçekten eğlenceli klavye ile de saracağını düşünüyorum.
İzlediğim videolarda izlemesi keyifli. Biraz fazla detay var gibi ama sanki.
Oynanır. FİFA 23'ün kariyerinden daha iyi bence. Hem futbolcu olarak hem teknik direktör olarak.
Fifa serisini ilk kez oynayacağım hocam o yüzden bir şey diyemeyeceğim :D

Hocam aktif olarak FC24 oynuyorum ucuzundan bir kol alsanız bile çok zevk veriyor özellikler ultimate team oynamanızı öneririm
Muhtemelen direkt Xbox gibi duruyor orj xbox kolları bilgisayar ile uyumlu zaten diye biliyorum. Teşekkür ederim :).

İzlediğim videolarda izlemesi keyifli. Biraz fazla detay var gibi ama sanki.

FIFA serisini ilk kez oynayacağım hocam o yüzden bir şey diyemeyeceğim :D

Muhtemelen direkt Xbox gibi duruyor orj Xbox kolları bilgisayar ile uyumlu zaten diye biliyorum. Teşekkür ederim :).

Sonuçta oyunu oynaya oynaya öğreneceksiniz sıfırdan bilmeniz zor. Gerçekten sarar bence.

Geri
Yukarı