Çözüldü FC 24 kulaklıktan cızırtı sesi geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Sanchze

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem Modeli Nitro AN515-55
İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-10300H CPU @ 2.50GHz, 2496 Mhz, 4 Çekirdek, 8 Mantıksal İşlemci
GTX1650 Tİ EKRAN KARTI
24GB RAM
Ekran kartı
Gtx 1650 Ti
İşlemci
i5 10300H
Arkadaşlar FC 24 de oyuna giriyorum birkaç dakika oynadıktan sonra oyun içinde cızırtı sesi geliyor kulaklığa ve oyun takılıyor, düzeliyor. Arada bir tekrar oluyor. Farklı oyunlarda denedim böyle bir sorun olmuyor sadece FC'de oluyor bu sorun. FC'nin sorunlarından gına geldi artık :p. Var mıdır bir çözümü olan?

Çözüm
@Toran Sorunu çözdüm CPU'da thermal throttlıng oluyormuş. ThrottleStop'dan Turbo Boost'u kapatınca düzeldi. Biraz FPS kaybettim ama oyunun takılmasından iyidir.
Bu sorunu yeni duydum. Umarım hatana çözüm bulursun.
Bir oyun bir çok hata olmasına rağmen ancak bu kadar tutulabilir.
Çünkü tekel. Çünkü rakibi yok.
Çünkü Konami pes etti.
Umarım UFL oynanış videosundan daha iyi bir şekilde çıkar.

Oyunu uygulama üzerinden tekrar kontrol ettirmelisin 2 ise bilgisayarindaki ayarlari kontrol etmelisin

Oyunu uygulama üzerinden tekrar kontrol ettirmelisin 2 ise bilgisayarindaki ayarlari kontrol etmelisin

Oyun doğrulamasından bahsediyorsun sanırım onu yaptım sildim tekrar yükledim hatta ama olmuyor hiçbir türlü.

Benim bilgilerim bu kadar yardimci olamadigim icin üzgünüm

@Toran Sorunu çözdüm CPU'da thermal throttlıng oluyormuş. ThrottleStop'dan Turbo Boost'u kapatınca düzeldi. Biraz FPS kaybettim ama oyunun takılmasından iyidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konuyla alakasız ama FC24 oynarken sizde de pozisyon tekrarlarında, kornerlerde falan FPS düşmesi yaşanıyor mu? Ekran kartımdan şüphe ettim ya.

Konuyla alakasız ama FC24 oynarken sizde de pozisyon tekrarlarında, kornerlerde falan FPS düşmesi yaşanıyor mu? Ekran kartımdan şüphe ettim ya.

Düşük ayarlarda oynuyorum öyle bir sorun yaşamadım ayarları yükseltince evet bende de kasıyor.

Geri
Yukarı