FC 24 maç ortasında oyundan atıyor

Furkistaken

Centipat
Daha fazla  
FC 24'e gelen güncellemeyi yaptım ve oyuncu kariyerine girdim. Maç yaparken oyunun tam ortasındayken bir anda oyundan atıyor ve beni EA Play uygulamasına atıyor ne yapabilirim?

Ekran kartı hatasından mı bahsediyorsunuz, genellikle windows sesi gelir ve ekranda ekran kartınızın markası yazıp ingilizce bir kaç cümle çıkar ama eğer ki böyle bir şey yoksa ısınma sebepli kapanma olabilir eski sistemimde bilgisayar ısınınca böyle şeyler yaşıyordum.

Ekran kartı hatasından mı bahsediyorsunuz, genellikle Windows sesi gelir ve ekranda ekran kartınızın markası yazıp İngilizce birkaç cümle çıkar ama eğer ki böyle bir şey yoksa ısınma sebepli kapanma olabilir eski sistemimde bilgisayar ısınınca böyle şeyler yaşıyordum.

Hocam hiç ses gelmiyor direkt kapanıyor. NitroSense'den işlemci sıcaklığı yüksek güzüküyor fakat laptop sıcak değil.

Sisteminiz nedir ve oyun işlemciden çok ekran kartı sıcaklığıyla ilgili olabilir, bende 3060Ti var arada bakıyorum ekran kartı 84 dereceye kadar çıkıyor uzun süre oynayınca ve fan değerleri durmadan yükseliyor yani demek istediğim ekran kartınız ısınıyor olabilir.

Sisteminiz nedir ve oyun işlemciden çok ekran kartı sıcaklığıyla ilgili olabilir, bende 3060Ti var arada bakıyorum ekran kartı 84 dereceye kadar çıkıyor uzun süre oynayınca ve fan değerleri durmadan yükseliyor yani demek istediğim ekran kartınız ısınıyor olabilir.
Ram 16gb Ekran Kartı 1650 İşlemci R5 5600H

Ekran kartı'nın ısısı işlemci kadar yükselmiyor hocam.

Geri
Yukarı