FC 24 satın alınmasına rağmen EA'de gözükmüyor

merlin40017

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler, EA kendi uygulamasından satın aldım FC 24 indirimde olduğu için parayı kesti ama oyun yok hala sepete ekle gibi şeyler çıkıyor. Ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

Bazı oyunlar EA PRO için geçerli ve bazılarıda EA Play için mevcut. Direk satın aldığınızı söylediğiniz için bu ihtimaller sizin için mevcut değil efendim. Ama belki önceden üyeliğiniz varken aldıysanız sistemde bir sorun oluşmuş olabilir.
Burda fiyat falan gözükmüyor browse kısmında alınmış mı oluyo üstüne basınca plan seçin diyo

Bazı oyunlar EA PRO için geçerli ve bazılarıda EA Play için mevcut. Direk satın aldığınızı söylediğiniz için bu ihtimaller sizin için mevcut değil efendim. Ama belki önceden üyeliğiniz varken aldıysanız sistemde bir sorun oluşmuş olabilir.
senden ricam en son attığıma bakabilirmisin bi çözümü yoksa iadeyi iptal etmicem

Yeni alındığı için ederler merak etme.
İyi günler hocam duruyordu birden ea girdim oyunda downloading dedi indirmeye başladım yanlız çizgi dönüp duruyor indirmeyi hala başlatmadı iadeyle bi alakası var mı indirmiyor hala dönüp duruyo

Dosya Ekleri

• IMG_6761.jpeg
    IMG_6761.jpeg
    318 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
@Myfexs Oyunu yeni satın aldım, faturası bile düştü ama kütüphaneme eklenmedi. Mağazadan kendim eklemek istediğimde ise "There's a problem with your download" hatası alıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok memnun kalırım.

GÜNCELLEME: Oyun kütüphaneme 1-2 saat gibi zamanın ardından düştü, sanırsam biraz beklememiz gerekiyormuş.

Son düzenleme:
evet bendede düştü sonradan suan indiriyorum

@Myfexs Oyunu yeni satın aldım, faturası bile düştü ama kütüphaneme eklenmedi. Mağazadan kendim eklemek istediğimde ise "There's a problem with your download" hatası alıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok memnun kalırım.

GÜNCELLEME: Oyun kütüphaneme 1-2 saat gibi zamanın ardından düştü, sanırsam biraz beklememiz gerekiyormuş.
ben düşmediği için iade talebi oluşturmuştum iade talebini iptal edersem sorun olmaz demi

1700862126339.png

Oyun indirimdeydi satın ala basıyorum böyle bir hata alıyorum ya bir çözümü var mıdır?

Dosya Ekleri

• dadsssssssssss.PNG
    dadsssssssssss.PNG
    198,4 KB · Görüntüleme: 5
evet bendede düştü sonradan suan indiriyorum

ben düşmediği için iade talebi oluşturmuştum iade talebini iptal edersem sorun olmaz demi
İptal edilebiliyorsa bir sorun olacağını sanmıyorum.

Eki Görüntüle 2029559

Oyun indirimdeydi satın ala basıyorum böyle bir hata alıyorum ya bir çözümü var mıdır?
EA support sitesinde bu konu güncel olarak konuşulmuş, çoğu kişi Türkiye'den kaynaklı bir sorun olduğunu söylüyor. Emin değilim ama belki fiyat güncellemesiyle alakalı olabilir. Belirli aralıklarla tekrar dene. Kullanıcı hatası değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı