Çözüldü FC 24 sunucuları mı çöktü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro ---- Gamepad: 8BitDo Ultimate 2.4G
FC24'te Ultimate Team girmek istediğimde EA sunucuları şu anda kullanılamıyor şeklinde hata veriyor, girebiliyor musunuz, server mı çöktü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benim de EA App kütüphanesinde oyunlarım görünmüyor, görünmediği için EA FC24ü yükleyemiyorum. Araştırdım bayağı serverlar çökmüş sanırım.
Dün açtığım bir konuydu hocam ve sorun benden kaynaklıymış düzeldi hemen sonradan.
Benim de EA App kütüphanesinde oyunlarım görünmüyor, görünmediği için EA FC24ü yükleyemiyorum. Araştırdım bayağı serverlar çökmüş sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün açtığım bir konuydu hocam ve sorun benden kaynaklıymış düzeldi hemen sonradan.

Çözüm
Nasıl düzelttiniz hocam bende de aynı sorun var oyunu 5 defa açsam 1 tanesinde sunucuya bağlanıyor anlamadım nedense
Bilgisayarı yeniden başlattım düzeldi.

Geri
Yukarı