FC 24 Türkçe dil destegi kayboldu

Ceteka1994

Hectopat
Arkadaşlar selam.
Oyunu ilk cıktıgında EA Play Pro uzerinden oynuyordum sonrasında indirim oldugu için key sitesinden satın aldım oyunu.
Birkaç ay yine Türkçe olarak oynuyordum oyunu.
2 aydır oyuna gırmıyordum bugün Update'lerı yapıp oyuna gırdım fakat Türkçe dil secenegi kaybolmus.
Yardımcı olabilecek var mıdır acaba?

Dosya Ekleri

• qwe.png
    qwe.png
    241,6 KB · Görüntüleme: 19
Arkadaşlar selam.
Oyunu ilk cıktıgında EA Play Pro uzerinden oynuyordum sonrasında indirim oldugu için key sitesinden satın aldım oyunu.
Birkaç ay yine Türkçe olarak oynuyordum oyunu.
2 aydır oyuna gırmıyordum bugün Update'lerı yapıp oyuna gırdım fakat Türkçe dil secenegi kaybolmus.
Yardımcı olabilecek var mıdır acaba?
oyun içi ayarlardan değiştirmeyi dener misin

olmazsa belgeler/fc 24/ fcsetup.ini'den en_US yazan kısmı tr_TR diye elle değiştirebilirsin. bu yöntem de işe yaramazsa oyunu baştan indirmen lazım

Son düzenleme:
Oyun içi ayarlardan değiştirmeyi dener misin?

Olmazsa belgeler/fc 24/ fcsetup. İni'den en_us yazan kısmı tr_tr diye elle değiştirebilirsin. Bu yöntem de işe yaramazsa oyunu baştan indirmen lazım.

Yanıtın için teşekkürler dostum ama olmadı maalesef.

Oyun içi ayarlardan değiştirmeyi dener misin?

Olmazsa belgeler/fc 24/ fcsetup. İni'den en_us yazan kısmı tr_tr diye elle değiştirebilirsin. Bu yöntem de işe yaramazsa oyunu baştan indirmen lazım.

Birkaç konuyu inceledim bu sekmede dil dosyaları oluyormus galiba bununla ilgili olma olasılıgı var mıdır sence.

Dosya Ekleri

• wqe.png
    wqe.png
    61,3 KB · Görüntüleme: 3
türkçe oyunun her sürümünde bulunmuyor. ingiltere, fransa gibi farklı ülkeye ait key aldıysan türkçe oynayamaman normal. ea play'den kalan dosyalarla oynuyordun muhtemelen. güncellemeden sonra üzerine yazılan/değişen dosyalarla beraber kullanılmaz hale geldi muhtemelen. ea app'te region lock yok fakat language lock var

Türkçe oyunun her sürümünde bulunmuyor. İngiltere, Fransa gibi farklı ülkeye ait key aldıysan Türkçe oynayamaman normal. EA Play'den kalan dosyalarla oynuyordun muhtemelen. Güncellemeden sonra üzerine yazılan/değişen dosyalarla beraber kullanılmaz hale geldi muhtemelen. EA App'te region lock yok fakat language lock var.

Oyun PC(WW) diye geçiyor desteklenen dillerde TR de var ama bilmiyorum ya oyunu bir de silip tekrar yükleyeceğim en son çare.

Oyun PC(WW) diye geçiyor desteklenen dillerde TR de var ama bilmiyorum ya oyunu bir de silip tekrar yükleyeceğim en son çare.
o zaman çok sık olmasa da rastlanan bir bug'a denk gelmişsin. repair işe yaramazsa dediğin gibi tekrardan kurman gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı